rnp
LV RU

Teritoriālie iecirkņi

 

 

  • Iecirknis "Austrumi", Zebiekstes iela 8, Rīga.
    • Iecirkņa vadītājs: Jānis Vaitkevičs

      Pieņemšana: Zebiekstes ielā 8, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00



       

       

       

       

                                         Iecirkņa galvenais inženieris: Vjačeslavs Lekarevičs

                                         Pieņemšana: Zebiekstes ielā 8, Rīgā

                                         Pieņemšanas laiks:

                                        Pirmdienās: 14.00–19:00

                                        Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

  • Iecirknis "Centrs", Avotu iela 35a, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Arnis Kriķis

      Pieņemšana: Avotu ielā 35a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Galvenais inženieris: Alvis Bukovskis

      Pieņemšana: Avotu ielā 35a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Daugava", Maskavas iela 168, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Vjačeslavs Troškovs

      Pieņemšana: Maskavas ielā 168, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Galvenā inženiere: Jeļena Pīpiņa

      Pieņemšana: Maskavas ielā 168, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Jugla", Brīvības gatve 430a, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Aleksandrs Pavlovskis

      Pieņemšana: Brīvības gatvē 430a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Galvenais inženieris: Eduards Bondarenko

      Pieņemšana: Brīvības gatvē 430a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Kurzeme", Mārtiņa iela 7, Rīga
    • Iecirkņa vadītāja: Jekaterina Morozova

      Pieņemšana: Mārtiņa ielā 7, Rīgā, 2.stāvā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

      Galvenais inženieris: Aleksandrs Feofilovs

      Pieņemšana: Mārtiņa ielā 7, Rīgā, 2.stāvā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Zemgale", Pārslas iela 10, Rīga
    • Iecirkņa vadītāja: Gaļina Ratniece

      Pieņemšana: Pārslas ielā 10, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Ziemeļi", Tilta iela 11 k-1, Rīga
    •  

      Galvenais inženieris: Vladimirs Grabovskis

      Pieņemšana: Tilta ielā 11 k-1, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

                                              

       

       

       

                                        

       

       

       

       

       

       

       

       

Pakalpojumu piegādes pārtraukumi

24.04.2019 (13.00) līdz 24.04.2019 (18.00)
Ūdens padeves pārtraukums
Hamburgas iela 2;a; 2b; 2c; 4; 6; 6a; 9; 11; 17; 17a; 19; 21; 23
24.04.2019 (9.00) līdz 24.04.2019 (19.00)
Karstā ūdens padeves pārtraukums
Melnsila iela 23
24.04.2019 (9.00) līdz 24.04.2019 (14.00)
Aukstā un karstā ūdens padeves pārtarukums
Salaspils 18 k-2, Prūšu 3k-5