rnp
LV RU

Teritoriālie iecirkņi

 

 

  • Iecirknis "Austrumi", Zebiekstes iela 8, Rīga.
    • Iecirkņa vadītājs: Jānis Vaitkevičs

      Pieņemšana: Zebiekstes ielā 8, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00



       

       

       

       

                                         Vadītāja vietnieks tehniskajos jautājumos: Vjačeslavs Lekarevičs

                                         Pieņemšana: Zebiekstes ielā 8, Rīgā

                                         Pieņemšanas laiks:

                                        Pirmdienās: 14.00–19:00

                                        Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

  • Iecirknis "Centrs", Avotu iela 35a, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Arnis Kriķis

      Pieņemšana: Avotu ielā 35a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Vadītāja vietnieks tehniskajos jautājumos: Alvis Bukovskis

      Pieņemšana: Avotu ielā 35a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Daugava", Maskavas iela 168, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Vjačeslavs Troškovs

      Pieņemšana: Maskavas ielā 168, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Vadītāja vietniece tehniskajos jautājumos: Jeļena Pīpiņa

      Pieņemšana: Maskavas ielā 168, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Jugla", Brīvības gatve 430a, Rīga
    • Iecirkņa vadītājs: Aleksandrs Pavlovskis

      Pieņemšana: Brīvības gatvē 430a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

      Vadītāja vietnieks tehniskajos jautājumos: Eduards Bondarenko

      Pieņemšana: Brīvības gatvē 430a, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Kurzeme", Mārtiņa iela 7, Rīga
    • Iecirkņa vadītāja: Jekaterina Morozova

      Pieņemšana: Mārtiņa ielā 7, Rīgā, 2.stāvā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

      Vadītāja vietnieks tehniskajos jautājumos: Aleksandrs Feofilovs

      Pieņemšana: Mārtiņa ielā 7, Rīgā, 2.stāvā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Zemgale", Pārslas iela 10, Rīga
    • Iecirkņa vadītāja: Gaļina Ratniece

      Pieņemšana: Pārslas ielā 10, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

       

       

       

       

       

       

       

  • Iecirknis "Ziemeļi", Tilta iela 11 k-1, Rīga
    •  

      Vadītāja vietnieks tehniskajos jautājumos: Vladimirs Grabovskis

      Pieņemšana: Tilta ielā 11 k-1, Rīgā

      Pieņemšanas laiks:

      Pirmdienās: 14.00–19:00

      Otrdienās: 8.30–11.00

                                              

       

       

       

                                        

       

       

       

       

       

       

       

       

Pakalpojumu piegādes pārtraukumi

20.10.2019 (12.00) līdz 20.10.2019 (19.00)
Ūdens padeves pārtraukums un dzeramā ūdens padeves pārtraukums (ūdensvada skalošanas darbi)
Tilta 14, Priežu 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 5, 9, 11, 13, 15, Sīmaņa 3c,3a, 8, 10, 5, 16, 14, 12, 11 k 2, 11 k 1, 11 k 1, 9a, 11 k 3 Patversmes 10, 11
20.10.2019 (9.00) līdz 20.10.2019 (20.0)
Aukstā ūdens padeves pārtraukums
Dāvida iela 1,1B,3,4,6
20.10.2019 (13.00) līdz 20.10.2019 (19.00)
Ūdens padeves pārtraukums
Vējavas iela 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 9, 12; Braslas iela 51a