Become our customer
Self service portal E-manager
Information line 8900

Karstā ūdens piegādes pārtraukums Daugavas labajā krastā

2023-08-01

Saistībā ar AS „Rīgas siltums” plānoto siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Daugavas labajā krastā – Vecrīgā, Rīgas centrā, Ķengaragā, Dreiliņos, Dārzciemā, Pļavniekos, Purvciemā, Mežciemā, Teikā, Juglā, Čiekurkalnā, Sarkandaugavā, Mežaparkā, Grīziņkalnā, Brasā, Maskavas forštatē, Avotos, Rumbulā, Šķirotavā, Skanstē, Pētersalā-Andrejsalā, Zaķusalā – no 2. augusta plkst. 06.00 pakāpeniski tiks pārtraukta karstā ūdens pakalpojuma piegāde, kas tiks atjaunota līdz 4. augusta plkst. 00.00.

Darbu izpildītājs:

  • AS „Rīgas siltums”, tālr. 80000090
  • PS Siltumserviss Rīga, tālr. 80000610

Vēršam Jūsu uzmanību, ka norādītais karstā ūdens pakalpojuma piegādes pārtraukuma ilgums ir provizorisks un var mainīties atkarībā no iespējamiem avāriju gadījumiem un to remonta darbu ilguma.

 

Hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākais veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību, tādējādi, būtiski samazinot riskus, ka ziemā, plīstot caurulēm, ilgstoši dzīvojamās mājas iedzīvotāji paliktu bez apkures un karstā ūdens padeves. Ja hidrauliskās pārbaudes laikā pilsētā uz ielas pamani iezaļganu šķidrumu, nekavējoties par to informē AS “Rīgas siltums”, zvanot uz bezmaksas tālruni 80000090!

 

 

Kā atpazīt, ka ir noticis plīsums siltumtīklos?

Hidrauliskās pārbaudes laikā siltumtīklu bojājuma vietā iespējama zaļganas krāsas ūdens noplūde, kas iekrāsots ar pārtikas krāsvielu un nav kaitīgs. Tā izskatās līdzīgi šim foto:

Kas jādara, ja konstatējat zaļganas krāsas ūdens noplūdi?

Redzot zaļganas krāsas ūdens noplūdes, lūdzam nekavējoties ziņot uz Klientu diennakts bezmaksas tālruni 80000090!

AS “RĪGAS SILTUMS” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina ar izpratni uztvert plānotās siltumtīklu hidrauliskās drošības pārbaudes!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!