Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Ēku adrešu maiņa Pārdaugavā

2015-07-23

Adresācijas sakārtošanas projekta ietvaros ar Būvvaldes 2015. gada 17. jūlija lēmumu* ir mainītas vairāku zemes vienību un ēku adreses Āgenskalna, Dzirciema, Ķīpsalas, Šampētera uz Zasulauka apkaimē. Ar lēmumu un visām mainītajām adresēm iespējams iepazīties laikraksta „Latvijas Vēstnesis” izdevumā.

Adreses nomainītas tikai tiem īpašumiem, kam adreses atkārtojas, kā arī tiem, kam adrese nesaskan ar ielu, no kuras īpašumam var visātrāk piekļūt, jo valdība noteikusi, ka ēkām numuri ir jāpiešķir saistībā ar tuvāko ielu, no kuras tiek organizēta galvenā piebraukšana īpašumam. Tas nepieciešams, lai atvieglotu iedzīvotāju un viesu orientēšanos, kā arī palīdzētu ātrāk adresi atrast ugunsdzēsējiem, mediķiem un policijai.

Būvvalde norāda, ka iedzīvotājiem, kurus skārusi adresācijas maiņa, būtu vēlams pārliecināties, vai nav nepieciešams aktualizēt informāciju par deklarēto dzīves vietu, jo gadījumos, kad, piemēram, viena adrese ir bijusi vairākiem adresācijas objektiem, datus par iepriekš deklarēto dzīvesvietu sistēmas automātiski diemžēl nespēs atpazīt.

Plašāka informācija par ēku adrešu maiņu pieejama Rīgas pilsētas Būvvaldes mājas lapā, Klientu apkalpošanas centrā Amatu ielā 4, Rīgā, kā arī zvanot pa tālr. nr.: 67105800, 67012889.

*Nr. BV-15-202-ls “Par zemes vienību un ēku adrešu maiņu un piešķiršanu Āgenskalna, Dzirciema, Ķīpsalas, Šampētera uz Zasulauka apkaimē”

Informācijas avots: www.rpbv.lv