Informācijas tālrunis: 8900

5.jūnijā siltumenerģijas lietotāji Ziepniekkalnā nesaņems karsto ūdeni

2018-06-04

AS “RĪGAS SILTUMS” informē – otrdien, 5.jūnijā, tiks veikta hidrauliskā pārbaude SC “Ziepniekkalns” siltumtīklos, tāpēc siltumenerģijas patērētāji Ziepniekkalna rajonā, kas aptver Vienības un Ulmaņa gatves, Bauskas, Graudu, Valdeķu un Ozolciema ielas, nesaņems karsto ūdeni.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir nepieciešamas, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un savlaicīgi atklātu defektus, samazinot risku iedzīvotājiem ziemas mēnešos palikt bez karstā ūdens un apkures.

AS “RĪGAS SILTUMS” lūdz ēku īpašniekus un ēku apsaimniekotājus nodrošināt drošu siltumapgādes sistēmu atslēgumu no AS “RĪGAS SILTUMS” siltumtīkliem.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem +45°C, tāpēc daļai klientu karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau pirmdienas vakarā.

Pārbaudes laikā maģistrālie siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti – siltumnesēja spiediens tajos sasniedz 16 atmosfēras.

AS “RĪGAS SILTUMS” lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām zaļganas krāsas ūdens noplūdēm siltumtīklos pa diennakts bezmaksas Klientu palīdzības dienesta tālruni 80 0000 90.

Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, AS“RĪGAS SILTUMS” vasarā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes, kuru laikā iedzīvotāji nesaņems karsto ūdeni.

​AS “RĪGAS SILTUMS” atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Vairāk informāciju par hidrauliskajām pārbaudēm iespējams atrast internetā – www.rs.lv.