Informācijas tālrunis: 8900

Aicinām iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmēm 2018. gadam

2017-10-27

Aicinām nevilcinoties iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmēm 2018. gadam, kuras “Rīgas namu pārvaldnieka” klientiem ir pieejamas vortālā www.e-parvaldnieks.lv un klientu apkalpošanas centros.

RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs norāda: “Ikviena pārvaldnieka uzdevums ir spēt atrast ekonomiski labāko piedāvājumu mājas uzturēšanai. Jāatzīmē, ka neraugoties uz minimālās algas pieaugumu, kā arī izmaiņām ekonomikā un tās pavadošo tendenci pieaugt virknei izmaksu, esam spējuši vairāk kā 20% no RNP klientu mājām samazināt pārvaldīšanas maksu, bet vairāk kā 25% māju tā saglabāta 2017. gada līmenī. Savukārt pārvaldīšanas maksas pieaugums 2,9% apmērā jeb prognozētās gada inflācijas lielumā, attiecināms uz vairāk kā 30% namīpašumu.”

Ar mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, tai skaitā apsaimniekošanas maksu un uzturēšanas darbu plānu, 2018.gadam var iepazīties gan elektroniski – autorizējoties bezmaksas pašapkalpošanās vortālā www.e-parvaldnieks.lv, gan klātienē – klientu apkalpošanas centros.

Katras mājas dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti savlaicīgi iepazīties ar uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, kā arī tāmes pielikumā norādītajiem dzīvojamajai mājai plānotajiem remontdarbiem. Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums par uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi iesniedzams RNP līdz 2017.gada 28.novembrim klientu apkalpošanas centros vai nosūtāms pa pastu (28.11.2017. pasta zīmogs).

Līdz ar tāmēm vortālā www.e-parvaldnieks.lv, kā arī RNP klientu centros, iespējams iepazīties ar izvērstu dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes pozīciju skaidrojumu.