Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Aicinām iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmēm 2021. gadam!

2020-10-16

No šā gada 16. oktobra visiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientiem ir pieejams savas mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmes 2021. gadam. Aicinām visus uzņēmuma klientus izvēlēties sev ērtāko tāmes saņemšanas veidu un detalizēti iepazīties ar savas mājas pārvaldīšanas tāmi, kopīgi ar citiem dzīvokļu īpašniekiem izvērtēt nepieciešamos darbus, lemjot gan par ēkas remontdarbu uzkrājumu, gan par remontdarbu prioritāro secību. Tāmes pieejamas e-pakalpojumu vortālā www.e-parvaldnieks.lv, kā arī visos RNP Klientu apkalpošanas centros.

Ikviena pārvaldnieka uzdevums ir spēt atrast ekonomiski labāko piedāvājumu mājas uzturēšanai. Neraugoties uz minimālās algas pieaugumu, kas būtiski ietekmē mājas koplietošanas telpu un mājai piesaistītā zemes gabala kopšanas izmaksas, esam spējuši samazināt vai saglabāt pārvaldīšanas maksu 48% RNP pārvaldīšanā esošām dzīvojamām mājām 2021. gadam.

Katras mājas dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti savlaicīgi iepazīties ar uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi, kā arī tāmes pielikumā norādītajiem dzīvojamajai mājai plānotajiem remontdarbiem. Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums par uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi iesniedzams RNP līdz 2020. gada 27. novembrim klientu apkalpošanas centros vai nosūtāms pa pastu (27.11.2020. pasta zīmogs).

Papildu informācija par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma pieņemšanas kārtību, kā arī kopības lēmumu pieņemšanas dokumentu paraugi pieejami mājas lapas sadaļā “Klientiem – Kopības lēmumu pieņemšana”.

Ja dzīvokļu īpašnieki nav sasaukuši kopsapulci minētajā termiņā, dzīvojamajai mājai aprēķinātā apsaimniekošanas maksa ar tajā iekļautajiem remonta darbiem stāsies spēkā ar 2021. gada 1. janvāri.