Informācijas tālrunis: 8900

Aicinām iepazīties ar tāmi 2017.gadam!

2016-10-24

Aicinām ikvienu dzīvokļa īpašnieku iepazīties ar mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmi, tai skaitā apsaimniekošanas maksu un plānoto remontdarbu kopsavilkumu, 2017. gadam! Iepazīties ar tāmi iespējams, sākot no šī gada 24. oktobra gan klātienē – klientu apkalpošanas centros, gan elektroniski – autorizējoties bezmaksas pašapkalpošanās vortālā www.e-parvaldnieks.lv. Turklāt klientu ērtībām līdz šī gada 31. oktobrim pārvaldīšanas tāme un remontdarbu apkopojums 2017. gadam tiks ievietots ikviena dzīvokļa īpašnieka pastkastītē.

Katras mājas dzīvokļu īpašnieki tiek aicināti savlaicīgi iepazīties ar mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmi, kā arī tāmes pielikumā norādītajiem plānotajiem un piedāvātajiem remontdarbiem. Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums par mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tāmi iesniedzams līdz 2016. gada 5. decembrim klientu apkalpošanas centros, kā arī to iespējams nosūtīt pa pastu (05.12.2016. pasta zīmogs).

Plašāka informācija pieejama, zvanot uz vienoto informācijas tālruni 8900, rakstot e-pastu: rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, kā arī klātienē – 11 klientu apkalpošanas centros visā Rīgas pilsētā.

Mūsu mājas lapas sadaļā “KLIENTIEM – KOBĪBAS LĒMUMU PIEŅEMŠANA” atradīsiet arī informāciju par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanu. Pieejami arī kopības lēmumu pieņemšanas dokumentu paraugi un kopības lēmumu pieņemšanas kārtības apraksts.