Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Aicinām pievērst uzmanību temperatūrai iekštelpās un informēt par neatbilstībām

2020-04-22

Saskaņā ar ilgtermiņa laika prognozēm stabils siltums Latvijā gaidāms no 11. maija, kad tiek prognozēta komfortabla un siltumapgādes pārtraukšanai atbilstoša vidējā diennakts temperatūra. No maija trešās nedēļas arī tiek paredzēta temperatūras paaugstināšanās nakts laikā. Līdz siltumapgādes pārtraukšanai māju automatizētā siltumapgādes sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām, nodrošinot, ka mājas netiek pārkurinātas. Taču, ja laika apstākļi uzlabosies ātrāk, centralizētā siltumapgāde tiks pārtraukta ātrāk.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kad daļa iedzīvotāju strādā attālināti, pastāvīgi uzturoties dzīvoklī, līdz siltumapgādes pārtraukšanai SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) aicina izmantot šo neikdienišķo situāciju, pievēršot pastiprinātu uzmanību temperatūrai iekštelpās. Ja iekštelpās ir pārāk silts vai pārāk auksts, lūdzam informēt pārvaldnieku par konstatētajām novirzēm siltumapgādes sistēmas darbībā, lai būtu iespējams operatīvi pārbaudīt un veikt korekcijas mājas siltummezgla iestatījumos.

Pavasara mainīgajos laika apstākļos, kad dienas laikā temperatūra var pārsniegt +10 un vairāk grādus, bet nakts laikā nokristies zem 0 grādiem, daudzdzīvokļu mājas automatizētā siltumapgādes sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām, tādējādi nodrošinot, ka pavasara sezonā nav pārāk augsta dzīvojamās telpās temperatūra un siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā, uzturot dzīvokļos komfortablu temperatūru.

RNP aicina – ja Jums rodas aizdomas, ka automatizētā apkures sistēma nefunkcionē atbilstoši āra temperatūras svārstībām, lūgums pieteikt šo problēmu, zvanot PS “Siltumserviss Rīga” (SSR) uz bezmaksas diennakts tālruni 80000610 vai aizpildot pieteikuma formu SSR mājas lapā http://www.siltumserviss.lv/zino, vai uz RNP informatīvo tālruni 8900 darba dienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.