Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Aizvadīta Atvērto durvju nedēļa 2015

2015-04-20

Atvērto durvju nedēļas 2015 ietvaros veiksmīgi noritēja studentiem paredzētie pasākumi uzņēmumā Rīgas namu pārvaldnieks. Ekskursijās piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Baltijas Starptautiskās akadēmijas studenti, kuriem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma darbinieku ikdienas darba gaitām un veicamajiem uzdevumiem.

Par darbu uzņēmumā stāstīja dažādu profesiju pārstāvji, pasākumā piedalījās arī uzņēmuma valdes pārstāvji. Valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis uzsvēra uzņēmuma darbībā iesaistīto profesiju daudzveidību un nepieciešamību pēc jauniem nozares speciālistiem, savukārt valdes loceklis Jevgeņijs Korols vērsa uzmanību uz inženieru darba būtiskumu un iepazīstināja studentus ar Tehniskās pārvaldes inženieriem. Pasākuma gaitā Tehniskās pārvaldes inženieri stāstīja studentiem par darba pieredzi māju apsaimniekošanas un pārvaldīšanas sfērā, minot vairākus piemērus par dažādām situācijām un jautājumiem, kas darba gaitā jārisina.

Jau 8. gadu www.prakse.lv sadarbībā ar dažādu nozaru aktīvākajiem uzņēmumiem rīkoja Atvērto durvju nedēļu uzņēmumos, lai palīdzētu studentiem uzzināt par pieprasītākajām profesijām, redzēt reālo darba procesu un uzzināt par iespējamajām prakses un darba vietām.

Gadījumā, ja kādam nav izdevies savlaicīgi pieteikties un ierasties ekskursijām, aicinām studentus pieteikties praksei, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi personals@rnparvaldnieks.lv, pievienojot savu CV.

Vēlamies pateikties ikvienam studentam par izrādīto interesi un piedalīšanos Atvērto durvju nedēļā 2015!