Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Aizvadīta Lielā Talka 2017!

2017-04-24

Vairāku stundu laikā, neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem – lietu un krusu, Bābelīša ezera apkārtnē izdevies savākt vairāk nekā 280 maisus ar pērnā gada lapām un dažādiem atkritumiem. Tāpat ezera krastā atrasts vecs radiators, dušas kabīnes vanna, kāpnes, veca zīme ar mājas numuru, spainis, ragavas, kā arī citi lielgabarīta atkritumi.

Pasākumā piedalījās aptuveni 70 darbinieki, turklāt daudzi no tiem bija ieradušies kopā ar saviem bērniem – mazajiem talkas palīgiem, rādot piemēru, kā kopīgiem spēkiem var ne tikai padarīt apkārtējo vidi tīrāku, bet arī saliedēt kolēģus.

“Es vēl bērnībā piedalījos talkās, tīrījām kopā ar draugiem. Sev līdzi paņēmu trīs gadus veco meitu, lai iesaistītu arī viņu. Talka ir ļoti laba lieta, bet būtu vēl labāk, ja šāds pasākums nebūtu nepieciešams – ja visi pārstātu piemēslot, tad arī nekas nebūtu jāvāc,” – stāsta Aleksejs Kačajevs, vecākais datortehnikas inženieris.

“Es atradu vecu radiatoru. Nekādi nevaru saprast, kas notiek cilvēka galvā, kad viņš paņem vecu radiatoru un nes to izmest mežā, pie ezera,” stāsta Konstruktīvo elementu nodaļas vadītājs Deniss Prohodskis.

Bez pārtraukuma lapas grāba arī valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “Es piedalījos jau tad, kad nebiju uzņēmuma vadītājs. Turklāt es sāku piedalīties talkās jau sen, kad biju pusaudzis. Man ir prieks, ka uzņēmuma darbinieki nav vienaldzīgi un ir ieradušies, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem. Kopā mēs varam padarīt pilsētu tīrāku, turklāt šādi pasākumi veicina arī komandas saliedēšanu,” pastāstīja Lecis.

Ieskats “Rīgas namu pārvaldnieks” Lielajā talkā 2017: FOTOGALERIJA.