Informācijas tālrunis: 8900

Aizvadīta pirmā no piecām “Viegli šķirot pareizi” meistarklasēm

2022-04-29
Vakar norisinājās pirmā no piecām “Viegli šķirot pareizi” interaktīvajām meistarklasēm sadarbībā ar Clean R, atgādinot, ka atkritumu šķirošana ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā ikviens var samazināt savus izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu. 
 
Gan lielie, gan mazie meistarklases apmeklētāji, piedaloties dažādās aktivitātēs, atsvaidzināja esošās un guva jaunas zināšanas atkritumu šķirošanā: ikviena jautātāja neskaidrības tika izgaismotas – vai konkrēto iepakojumu drīkst vai nedrīkst šķirot!
Meistarklases apmeklētāji varēja arī tuvāk izpētīt Latvijā unikālu videi draudzīgu atkritumvedēju mašīnu, kas konteinerus ne vien izber, bet var uzreiz arī izmazgāt.
 
Jau drīzumā izziņosim, kad un kur notiks nākamā šķirošanas meistarklase!
Atgādinām – ar aprīļa pēdējo nedēļu katru mēnesi visas vasaras garumā Rīgas apkaimēs risināsies šķirošanas meistarklases, kā laikā ikviens interesants varēs uzzināt, kā gādāt par kārtības noturēšanu mājās un dabā maksimāli ilgtspējīgi, ietaupot arī finansiālos līdzekļus, ko varēs ieguldīt vērtīgākās lietās nekā atkritumu konteineros.