Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Ārkārtējās situācijas laikā ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu lapiņu apstrāde netiks veikta

2020-04-23

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) informē, ka saistībā ar ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai un grozījumiem* Ministru kabineta noteikumos Nr.1013 (MK noteikumi Nr.1013), ūdens patēriņa skaitītāju (ŪPS) rādījumu lapiņu apstrāde netiks veikta! Saskaņā ar grozījumiem MK noteikumos Nr.1013 ārkārtējās situācijas laikā klientiem, kuri ŪPS rādījumus iesniedza papīra formātā, ūdens patēriņu aprēķinās, ņemot vērā konkrētā dzīvokļa vidējo ūdens patēriņu par pēdējiem trim mēnešiem.

Aicinām ikvienu mūsu klientu iespēju robežās šo informāciju nodot tiem senioriem (tuviniekiem, kaimiņiem un līdzcilvēkiem), kuri ikdienā nelieto internetu, lai samazinātu nepieciešamību atstāt savu dzīvesvietu.

Atgādinām, ka RNP Klientu apkalpošanas centri ārkārtējā situācijas laikā ir slēgti, liedzot pieeju ŪPS rādījumu nodošanai specializētajos kioskos – aicinām ikvienu mūsu klientu palīdzēt saviem tuviniekiem vai vecāka gada gājuma kaimiņiem iesniegt ŪPS rādījumus AR vai BEZ reģistrēšanās vortālā www.e-parvaldnieks.lv!

3 veidi, kā ŪPS rādījumus var iesniegt attālināti (no 25.-28.datumam), neizejot no mājām:

1) vortālā www.e-parvaldnieks.lv BEZ REĢISTRĒŠANĀS, norādot tikai rēķina datus. Instrukcija – ŠEIT;

2) vortālā www.e-parvaldnieks.lv AR REĢISTRĒŠANOS, kā dzīvokļa īpašnieks vai īrnieks. Instrukcija – ŠEIT;

3) nosūtot ar SMS starpniecību. Instrukcija – ŠEIT.

* Vairāk ar apstiprinātajiem grozījumiem Ministru kabineta 2015.gada 15.septembra noteikumos Nr.524 “Kārtība, kādā nosaka, aprēķina un uzskaita katra dzīvojamās mājas īpašnieka maksājamo daļu par dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamajiem pakalpojumiem” un grozījumiem Ministru kabineta 2008.gada 9.decembra noteikumos Nr.1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu” var iepazīties Ministru kabineta tīmekļa vietnē – ŠEIT.