Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

AS „RĪGAS SILTUMS” veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Ziepniekkalnā

2015-06-01

Lai kvalitatīvi sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, AS „RĪGAS SILTUMS” otrdien, šī gada 2. jūnijā veiks SC „Ziepniekkalns” siltumtīklu hidraulisko pārbaudi. Pārbaudes laikā no plkst. 8.00 līdz hidrauliskās pārbaudes beigām (orientējoši plkst. 20.00) visiem siltumenerģijas patērētājiem jābūt droši atslēgtiem no siltumtīkliem, tādējādi iedzīvotājiem Ziepniekkalna rajonā, ko aptver Vienības un Ulmaņa gatves, Bauskas, Graudu, Valdeķu un Ozolciema ielas nebūs pieejams karstais ūdens.

Lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs (tehniskais ūdens), pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts līdz + 45 grādiem, tāpēc karstā ūdens temperatūra pakāpeniski pazemināsies jau pirmdienas vakarā pēc plkst. 22.00.

Lielākā daļa namu karsto ūdeni saņems jau otrdienas vakarā, bet, ja atsevišķu siltumtīklu posmos tiks atklāti bojājumi, iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz to novēršanai.

Hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākā metode, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību, tādējādi samazinot apkures sezonā iespējamo siltumtīklu defektu skaitu. To laikā katru siltumtīklu posmu pārbauda ar paaugstinātu spiedienu. Hidraulisko pārbaužu laikā tiek kontrolēts cauruļvadu, armatūras, savienojuma atloku un kompensatoru blīvums.

Akciju sabiedrība „RĪGAS SILTUMS” lūdz iedzīvotājus nekavējoties ziņot par hidrauliskās pārbaudes laikā novērotajām ūdens noplūdēm siltumtīklos pa bezmaksas diennakts Klientu palīdzības dienesta tālruni 80000090.

AS „RĪGAS SILTUMS” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina ar izpratni uztvert esošo situāciju!

Informācijas avots: www.rs.lv