Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Atklātā konkursā RNP izraudzīti divi jauni valdes locekļi

2024-06-11

Šī gada 10. jūnijā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” padome uz pilnu piecu gadu pilnvaru termiņu apstiprināja divus jaunus valdes locekļus – Guntu Jēkabsoni un Mārtiņu Pauru. Jaunie vadītāji darbu uzņēmumā uzsāks 17. jūlijā.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” padomes priekšsēdētājs Ainārs Ozols: “Lielā augstas raudzes speciālistu interese – konkursā saņēmām vairāk nekā 70 pieteikumu – apliecina, ka SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” ir uzņēmums ar lielu potenciālu. Uzņēmums, kurā vietu savam talantam un spējām saredz cilvēki ar pasaules izglītību un pieredzi vadošās, starptautiskās kompānijās. Esmu patiesi gandarīts, ka varējām piesaistīt labākos no labākajiem.”

Gunta Jēkabsone ir augsta līmeņa speciāliste un vadītāja, kuras darba pieredzē ir AS “Augstsprieguma tīkls” valdes vadība, viņa ir bijusi valdes locekle un pēc tam priekšsēdētāja Ārvalstu investoru padomē Latvijā (FICIL), kā arī “Circle K Europe” viceprezidente. Latvijā gūto jurista un biznesa vadības izglītību G. Jēkabsone papildinājusi vadības programmās Londonas Biznesa skolā un Kornela Universitātē ASV. Stājoties valdes locekles amatā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, viņa uzņemsies virsvadību pār uzņēmuma finansēm, risku vadību un juridisko nodrošinājumu.

Mārtiņš Paurs darbu SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdē uzsāka jau pirms gada kā pagaidu valdes loceklis. Gada laikā paveiktais viņa atbildības jomā – uzņēmuma pakalpojumu klāsta attīstība, energoefektivitātes veicināšanas pasākumi un klientu sadarbības veicināšana – apliecinājis spēju vest uzņēmumu uz pārmaiņām un ieviest inovācijas. Pirms tam M. Paurs savu karjeru veidoja SIA “Telia Latvija”, kur bija valdes loceklis un komercdirektors. M. Pauram ir SSE Riga iegūts profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, un šī izglītība papildināta ar kursiem Jeila Universitātes un Pensilvānijas universitātes biznesa vadības skolās ASV, kā arī Nanjangas Tehnoloģiju universitātē Singapūrā.

Kandidātu atlasi organizēja uzņēmums “Astral Executive Search”, kas specializējas vadītāju piesaistē. Konkursa komisijā SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” padomes priekšsēdētāja A. Ozola vadībā darbojās 10 speciālisti, tai skaitā neatkarīgi augsta līmeņa vadītāji un eksperti no citiem uzņēmumiem un organizācijām.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valde darbojas trīs cilvēku sastāvā un tās priekšsēdētājs ir Māris Ozoliņš, kurš piecu gadu pilnvaru termiņu uzsāka 2023. gada 24. jūlijā. M. Ozoliņam ir 30 gadus ilga pieredze uzņēmumu vadībā gan Latvijas kompānijās, gan tādos starptautiskos, biržās kotētos uzņēmumos kā Tieto Corporation (Somija) un Silverlake Axis (Singapūra) struktūrvienības.

Laikā no 2023. gada jūlija trešā valdes locekļa amatā ar pagaidu pilnvaru termiņu uz vienu gadu strādāja Viktors Šeršņovs – finanšu speciālists ar 20 gadu pieredzi banku sektorā, no tiem vairāk kā 10 gadus vadot banku komandas, kas apkalpo korporatīvus klientus. SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” padome izsaka pateicību V. Šeršņovam par gatavību uzņemties pagaidu valdes locekļa amatu un par tā ietvaros paveikto būtisko un kvalitatīvo darbu.