Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

“Atvērto durvju diena” Viestura prospektā 83

2018-09-12

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) ielūdz ikvienu šā gada 18. septembrī no plkst. 15:00 līdz 19:00 apmeklēt “Atvērto durvju dienu” Viestura prospektā 83, Rīgā. Īpaši aicinām RNP klientus. Pasākuma laikā katrs interesents varēs iepazīties ar RNP Māju atjaunošanas nodaļas projektu vadītājiem, sīkāk uzzināt par dzīvojamo māju atjaunošanas iespējām un projekta īstenošanas ieguvumiem, Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta un Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas iespējām, kā arī klātienē aplūkot atjaunoto ēku un uzzināt par veiktajiem remontdarbiem, aprēķiniem par renovācijas ieguvumiem ilgtermiņā.

“Atvērto durvju diena atjaunotajā Viestura prospekta ēkā ir lieliska iespēja katram uzņēmuma klientam pašam iepazīties ar renovācijas projekta rezultātu, iegūt plašāku informāciju no RNP Māju atjaunošanas nodaļas darbiniekiem, jo iespējas pieteikt savu īpašumu Eiropas līdzfinansējumam strauji tuvojās beigām. Tādēļ tiem, kuri vēl vēlas atjaunot savu māju iesaistot dāvinājumu no Altum energoefektivitātes programmas, ir jāpasteidzas un nekavējoties jālemj par dalību programmā,” norāda RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Dzīvojamā māja Viestura prospektā 83 atjaunota šajā gadā ar AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” (ALTUM) īstenotās energoefektivitātes programmas atbalstu. Tās atjaunošanas darbu ietvaros tika siltinātas ēkas ārsienas, bēniņu pārsegums, veikta jumta nomaiņa. Dzīvojamās mājas iedzīvotāji pēc atjaunošanas darbu veikšanas ietaupīs līdz 62% no kopējā mājas siltumenerģijas patēriņa, būtiski samazinot maksājumus par siltumenerģiju. Rūpējoties par gaisa kvalitāti dzīvojamajās telpās, veikta esošās ventilācijas sistēmas apkope, kā arī papildus uzstādīti svaiga gaisa pieplūdes vārsti ar rekuperācijas funkciju.

Kopējās izmaksas dzīvojamās mājas Viestura prospektā 83 atjaunošanai ir 180 764,10 EUR, no tām 83 825,31 EUR ir ALTUM grants jeb dāvinājums no ES fondu līdzekļiem. Programmas līdzfinansējumu aizdevuma veidā nodrošina AS “Citadele banka”. Taču, līdz ar mājas atjaunošanu, iedzīvotājiem samazināsies arī citi maksājumi – Rīgas pilsētas pašvaldība piešķirs atlaidi nekustamā īpašuma nodoklim 90% apmērā turpmākajiem 10 gadiem, samazināsies maksa plānotajiem remontdarbiem mājas uzkrājumu fondā, nebūs nepieciešami uzkrājumi ārpuskārtas remontiem, samazināsies maksājumi par koplietošanas telpu elektroenerģijas patēriņu u.c.

Plašāka informācija par dzīvojamās mājas atjaunošanu atrodams vietnē www.rnparvaldnieks.lv.