Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

"Clean R" aicina Rīgas iedzīvotājus talkot!

2016-04-21

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” aicina Rīgas iedzīvotājus piedalīties Lielajā talkā, darīt to droši, kā arī izturēties pret atkritumu apsaimniekošanu atbildīgi arī ikdienā.

“Clean R” atgādina, ka talkas ietvaros savāktajiem atkritumiem jābūt ievietotiem speciālajos talkas maisos un novietotiem tikai iepriekš pieteiktās vietās. Talkas atkritumus Rīgas pilsētā plānots izvest līdz 30. aprīlim. Rīgas iedzīvotāji, kuri atkritumus talkas maisos pamanīs arī pēc šī datuma, aicināti informēt “Clean R”.

“Clean R” iesaka neaizmirst par izturīgiem darba cimdiem, kā arī izvēlēties darbam piemērotus apavus un apģērbu. Talkojot mežā, svarīgi ir parūpēties, lai izvēlētais apģērbs būtu slēgts, savukārt darbam ceļa malā ir ieteicams vilkt spilgtas krāsas apģērbu, un vēlams arī izmantot atstarojošās vestes. Lai sevi nesatraumētu, svarīgi ir pareizi novērtēt atrasto priekšmetu smagumu. Tāpat būtu vēlams aplēst maisu tilpumu un nepārkraut tos. Asu priekšmetu savākšanai ir jāizmanto darbarīki, turklāt šos priekšmetus ir ieteicams neievietot maisos, lai nesaplēstu tos un nesavainotu citus. Talkojot kopā ar ģimeni, ir svarīgi neatstāt bērnus bez uzraudzības un rūpēties par atvašu drošību.

Vairums  atkritumu tiek radīti ikdienā, piemēram, baterijas, akumulatori, elektriskās un elektroniskās iekārtas, apgaismes iekārtas un luminiscentās spuldzes, kas satur dzīvsudrabu, sadzīvē radušies medicīnas atkritumi, sadzīvē lietoti ķīmijas līdzekļi un to iepakojums, eļļas un filtri, būvniecības atkritumi, tajā skaitā krāsas, lakas, līmes un šķīdinātāji, automašīnu riepas u.c. Tādēļ “Clean R” aicina pievērst uzmanību tam, lai videi kaitīgie un bīstamie atkritumi nenonāk kopējā atkritumu plūsmā.

Būsim atbildīgi par atkritumu izmešanu un šķirošanu!

Vairāk informācijas: www.cleanr.lv