Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Daudzdzīvokļu māju reģionālās renovācijas dienas

2011-11-23

Šī gada 30. novembrī ar semināru un kontaktbiržu Rīgā noslēgsies daudzdzīvokļu māju reģionālās renovācijas dienas, kuru ietvaros visu rudeni notikuši informatīvi semināri visā Latvijā par Eiropas reģionālā attīstības fonda atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai.

Seminārā „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana” aicināti piedalīties dzīvokļu īpašnieki, apsaimniekotāji, būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti.

Semināru atklās Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un Ekonomikas ministrijas ES fondu ieviešanas departamenta direktors Edmunds Valantis. Pasākumā plānots informēt par atbalsta programmas nosacījumiem daudzdzīvokļu māju renovācijai, par renovācijas procesa organizēšanu un finanšu piesaisti. Pasākuma laikā praktiskajā pieredzē renovācijas projektu īstenošanā dalīsies DzĪKS „Bāka 2” valdes priekšsēdētājs Sergejs Sidorko. Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu siltināšanā un siltumapgādes sistēmu, kā arī par energoefektivitātes projektos biežāk pieļautajām kļūdām. Savukārt Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Andis Cinis pastāstīs par renovācijas projekta dokumentācijas sagatavošanu.

Semināra noslēgumā plānota kontaktbirža, kurā ikviens interesents varēs saņemt atbildes un nepieciešamo informāciju / konsultācijas no banku, būvmateriālu ražotāju, projektētāju, būvvaldes, siltumapgādes sistēmu, logu ražotāju u.c. speciālistiem.

Aicinām piedalīties visas renovācijas procesā iesaistītās puses, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus.

Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Pasākumi tiek organizēti sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centru, Rīgas pilsētas Domi, Rīgas enerģētikas aģentūru un Latvijas Pašvaldību savienību.

Par aktivitāti

Kā zināms, ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu.

Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 47 759 948 lati.

Papildu informācija par aktivitāti ir pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā un Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā.

Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī sociālajā tīklā Twitter – www.twitter.com/siltinam.

Evita Urpena LR Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr: 67013193; E-pasts: evita.urpena@em.gov.lv;

prese@em.gov.lv Web: www.em.gov.lv;

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam