Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Dzīvojamo māju starppaneļu šuvju hermetizācija

2016-05-25

Ja dzīvoklī, kas atrodas paneļu mājā, parādās pelējums vai mitrums, iespējams, ka ir bojāts starppaneļu šuvju hermetizācijas slānis. Rezultātā ārsienas panelis var palikt mitrs un zaudēt savas siltumizolācijas īpašības – dzīvoklis paliks aukstāks ziemas periodā.

2016. gadā “Rīgas namu pārvaldnieks” darbinieki sāka starppaneļu šuvju hermetizācijas darbu veikšanu, izmantojot autopacēlājus un industriāla alpīnisma metodi. Darba gaitā tiek demontēts iepriekšējais hermetizācijas slānis un šuvju pildījums, iztīrīta un gruntēta virsma, šuves tiek aizpildītas ar jaunu siltumizolejošu pildījumu, kā arī uzklāts speciāli šiem darbiem paredzētais hermētiķis.

Šuvju hermetizācijas darbu rezultātā tiek uzlabots telpu mikroklimats un dzīvoklis paliek siltāks, kā arī tiek pagarinās ēkas konstrukciju kalpošanas laiks, jo mājas paneļi vairs netiek pakļauti mitruma iedarbībai.

Kopumā 2016. gadā ir plānots veikt šuvju hermetizācijas darbus 14 “Rīgas namu pārvaldnieks” apsaimniekošanā esošajās mājās par kopējo summu vairāk nekā 120 000 EUR, un vēl 15 māju dzīvokļu īpašnieki pašlaik veido finanšu līdzekļu uzkrājumus, lai šos darbus veiktu tuvākajos gados.

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam šuvju hermetizācijas darbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Ieskats alpīnistu darbā, šuvju hermetizācijas procesā FOTOGALERIJĀ.