Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Ēka A.Dombrovska ielā 49 iekļuvusi skates finālā!

2016-03-15

“Rīgas namu pārvaldnieks” atjaunotā māja Augusta Dombrovska ielā 49, Rīgā, kurā tika veikti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi, ir iekļuvusi skates “Gada labākā būve Latvijā 2015” nominācijas “atjaunošana finālā.

Ir noslēgusies Latvijas Būvnieku asociācijas, Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Būvuzņēmēju partnerības un 13 būvniecības nozares lielo profesionālo organizāciju organizētās valsts mēroga skates „Gada labākā būve Latvijā 2015” otrā kārta un zināmi skates finālisti.

Prominenta žūrija, kuras sastāvā ir būvniecības nozares profesionālo organizāciju un sabiedrisko organizāciju izvirzīti 39 profesionāļi un eksperti, pēc skates pirmajām kārtām – iesniegto dokumentu izpētes un objektu novērtēšanas dabā, ir nosaukusi skates finālistus. 17. martā skates trešajā kārtā finālisti prezentēs savu veikumu žūrijai un sabiedrībai un centīsies apliecināt, kāpēc tieši viņu būve ir pelnījusi titulu – „Gada labākā būve Latvijā 2015”.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2015” fināls notiks šā gada 17. martā no 9.00 līdz 13.00 viesnīcā  „Bellevue Park Hotel Riga” un būs pieejams ikvienam interesentam par būvniecību. Plkst. 14.00 sāksies konference „Droša un kvalitatīva būvniecība Latvijā. Gribam! Kad spēsim?” sadarbībā ar „Dienas Bizness”. No plkst. 18.00 līdz 21.00 notiks skates „Gada labākā būve Latvijā 2015” noslēgums – uzvarētāju apbalvošana. Šie notikumi veidos Latvijā jau otro „Būvniecības dienu”. Skates fināls un apbalvošana ikvienam interesentam ir par brīvu, tas ir organizatoru ieguldījums sabiedrības izglītošanā par būvniecību.

Informācijas avots http://www.gadabuve.lv/