Informācijas tālrunis: 8900

Ēka A.Dombrovska ielā 49 konkursā ieguva simpātijas balvu!

2017-06-22

Šī gada 21. jūnijā norisinājās konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017” laureātu apbalvošana, kurā piedalījās arī “Rīgas namu pārvaldnieks” ar pieteikto renovēto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Rīgā, A.Dombrovska ielā 49, kas ieguva simpātijas balvu!

Konkurss “Energoefektīvākā ēka Latvijā” tiek organizēts jau septīto gadu ar mērķi veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu. Šogad konkursa ietvaros tika saņemti 27 pieteikumi.

Balvas konkursa laureātiem pasniedza Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece Vija Gēme, žurnāla “Būvinženieris” galvenā redaktore Mārīte Šperberga un Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētāja vietniece Helēna Endriksone.

Pateicamies ikvienam, kas piedalījās balsojumā un ar savu balsi atbalstīja un novērtēja paveiktos ēkas A.Dombrovska ielā 49, Rīgā, renovācijas darbus!