Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2018. gadu!

2017-12-22

Cienījamie klienti,

šajā pirmssvētku laikā vēlos izmantot iespēju un ne vien novēlēt katram no jums gaišus Ziemassvētkus, kā arī veiksmīgu jauno gadu, bet arī sapratni vienam ar otru un vēlmi meklēt saskares punktus. Līdz ar tiem, veidu un iespējas kopīgiem spēkiem veidot jūsu mājas labākas, drošākas un mājīgākas. Šodien, rīt, pēc gada un arī pieciem vai desmit. Mums ir kopīgi mērķi un mums ir iespēja kopīgi atrast labāko risinājumu šim uzdevumam. Tādēļ aicinu ieklausīties vienam otrā. Gan savstarpējās sarunās ar saviem mīļajiem ģimenēs, gan ar kaimiņiem, gan sarunās ar mūsu uzņēmuma darbiniekiem. Savukārt mūsu darbiniekus jau esmu aicinājis ieklausīties un izprast katra klienta vēlmes, meklēt operatīvus risinājumus īstermiņa problēmu risināšanai, kā arī meklēt piemērotākos veidus ilgtermiņa sadarbībai.

Mums ir ko piedāvāt Jums, mūsu klienti. Tā ir ne vien stabilitāte, drošība par rītdienu, bet arī laba pārvaldīšanas pakalpojumu kvalitāte un iedzīvotājiem izdevīgas ēku renovācijas programmas. Protams, neaizmirstot, ka ēku renovācijas programmai ar Eiropas Savienības finansējumu Altum ir ierobežots finansējuma apjoms, tāpēc aicinu katru no jums apsvērt iespēju izmantot ES līdzfinansējumu, lai padarītu savu dzīves vietu ne vien siltāku un drošāku, bet arī mājīgāku.

Apzinos, ka mūsu uzņēmumam ir vēl tāls ceļš ejams, vēl jāiegulda daudz darba, lai kļūtu par līderi pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanā. Mums kopīgiem spēkiem ir nepieciešams identificēt visas vājās vietas, lai jau pēc gada jebkurā sarunā par mūsu pakalpojumiem, lepnumu justu ne vien darbinieki, bet arī katrs no jums – vairāk nekā 170 000 klientiem. Tas nav viegls uzdevums, salīdzinoši īsā laika posmā pilnībā ieviest dzīvē šos ambiciozos mērķus, bet tas ir iespējams. Ticu, ka mēs kopā to varam izdarīt, tieši kopā, jo bez Jūsu, mūsu klientu atbalsta, tas nebūs iespējams. Mēs varam iedibināt jaunas tradīcijas, kurās katrs uzņēmuma klients ir apmierināts ar viņam sniegto pakalpojumu, jo “Jūsu mājas mūsu prioritāte” ir mūsu moto, ne vien nejaušu vārdu virknējums.

Vēlot gaišus svētkus
RNP valdes priekšsēdētājs
Aivars Gontarevs