Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Ģimnastikas ielas mājā atjaunotas kāpņu telpas!

2016-05-17

“Rīgas namu pārvaldnieks” piedāvātā jaunā iespēja veikt kāpņu telpas remontu kā maksas pakalpojumu ir realizēta arī dzīvojamā mājā Ģimnastikas ielā, Rīgā. Mājas iedzīvotāji kāpņu telpas remontu saņem uzreiz, bet veikto darbu apmaksu veiks pakāpeniski – nākamajos periodos! Tagad mājas iedzīvotājiem ir gaišas, vizuāli pievilcīgas un kvalitatīvi izremontētas kāpņu telpas.

Remonta laikā tika veikta:

  • kāpņu telpas iekšsienu un ailsānu virsmu špaktelēšana un krāsošana;
  • griestu un kāpņu laidu apakšu virsmu špaktelēšana, krāsošana;
  • kāpņu margu plastikāta roktura demontāža un jauna koka roktura montāža;
  • metāla virsmu krāsošana (elektrības sadales skapji, caurules, margu restes);
  • durvju sliekšņu remonts;
  • ārējo metāla koplietošanas durvju krāsošana;
  • šuvju aizpildīšana ar javu;
  • griestu virsmu gruntēšana un krāsošana;
  • telekomunikācīju vadu nosegšana speciālos paneļos.

Jaunais maksas pakalpojums “Kāpņu telpas remonts” ļauj iedzīvotājiem lemt par atsevišķas kāpņu telpas remontu, negaidot kamēr tiks izveidots finanšu līdzekļu uzkrājums. Pēc dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma saņemšanas, “Rīgas namu pārvaldnieks” veic remontu, savukārt maksa par paveiktajiem remontdarbiem tiek iekļauta tikai izremontētās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieku ikmēneša rēķinos. Turklāt maksājumus iespējams sadalīt uz laika periodu līdz pat 36 mēnešiem!

Šī pakalpojuma saņemšanai ir nepieciešams dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums, t.i., – par šāda veida pakalpojuma saņemšanu jābūt lēmušiem vairāk nekā pusei (50% + 1 balss) no kopējā dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku skaita un vismaz divām trešdaļām no personām, kas piedalījās lēmuma pieņemšanā, jāpārstāv attiecīgās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieki.

Maksas pakalpojums „Kāpņu telpas remonts” sākotnēji pieejams 103., 104.,104M., 119., 316., 317., 318.,464., 467. un 602.,602M sērijas dzīvojamām mājām. Remontdarbu izmaksas katrai mājai tiek aprēķinātas individuāli, jo katras mājas tehniskie parametri ir atšķirīgi. Jāņem vērā arī mājas tehniskais stāvoklis. Remontdarbu kopējās izmaksas ir sākot no 0,15 EUR/m² mēnesī.

UZZINI VAIRĀK PAR PAKALPOJUMU ŠEIT!

Izremontēto kāpņu telpu var apskatīt FOTOGALERIJĀ, kur redzamas bildes pirms un pēc remonta.