Informācijas tālrunis: 8900

Iekšpagalma remonts Lēdurgas ielā

2016-06-22

Iekšpagalmus izmanto vairums no mums – tur mēs novietojam automašīnas, bērni spēlē bumbu un pagalms kalpo arī kā vieta, kur atvilkt elpu no ikdienas steigas. Tamdēļ ir svarīgi darīt visu iespējamo, lai pagalmus uzturētu labā kārtībā.

Lai veidotu patīkamu apkārtni dzīvojamās mājas iedzīvotājiem Lēdurgas ielā, Rīgā, tika paveikti apjomīgi pagalma braucamās daļas remontdarbi – veikta asfaltbetona seguma maiņa, ietvju apmaļu uzstādīšana, kā arī nomainītas aku lūkas.

Jaunais segums sastāv no dolomīta šķembu pamatnes un AC11 asfaltbetona kārtas, kas nodrošina ilgstošu brauktuves kalpošanu, ērtu pārvietošanos iedzīvotājiem un vizuāli patīkamāku pagalmu.

Kopējas remonta izmaksas  – ap 18 000 EUR. Remontdarbi tika paveikti divu nedēļu laikā. Uzkrājumu remontam dzīvokļu īpašnieki veidoja 2 gadus, ar uzkrājuma apmēru vidēji 0.28 EUR/m².

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam iekšpagalma remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatīt FOTOGALERIJĀ.