Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Iespēja noslēgt mierizlīgumu bez soda procentiem

2012-05-23

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” saviem klientiem, kuri ir parādā par saņemtajiem pakalpojumiem, laika posmā no šā gada 1.jūlija līdz 31.decembrim, nodrošinās iespēju noslēgt izlīgumu, nepiemērojot soda procentus.

Tas nozīmē, ka noslēdzot līgumu laika posmā no 1. jūlija līdz 31. decembrim par parāda atmaksu, tiks sastādīts parāda atmaksas grafiks ar maksimālo termiņu 2 gadi. Aprēķinot maksājuma apmēru, tajā netiks iekļauta kavējuma nauda.

SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” izstrādā precīzu kārtību, kādā uzņēmuma klientiem no 1. jūlija būs iespēja noslēgt izlīgumu par parādu atmaksu.

Šobrīd SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” klienti par dažādiem komunālajiem pakalpojumiem uzņēmuma ir parādā 24 miljonus latu.

Par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem pilnībā nav norēķinājušies 64 000 klientu, no kuriem 24 000 ir ilgstošie parādnieki. Ilgstošo parādnieku parāda summa vidēji ir līdz 1500 latiem.

No 1.jūlija SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” pārslēdzot apsaimniekošanas līgumus arī piemēros vienotu kavējuma naudas likmi visiem klientiem, to nosakot 0,1 % apmērā no nesamaksātās summas. Pirms SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” izveidošanas, apvienojot pašvaldības namu pārvaldes, 15 namu pārvaldes slēdza atšķirīgus apsaimniekošanas līgumus, kavējuma naudas apmēru nosakot no 0,1% līdz pat 0,5% dienā.