Informācijas tālrunis: 8900

Iespēja ziedot, nododot eglīti!

2017-01-09

Šogad sadarbībā ar biedrību “Eglīšu debesis” ikvienam “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) klientam tiek sniegta iespēja nodot eglīti pret ziedojumu. Apmaiņā pret veikto ziedojumu biedrības “Eglīšu debesis” čaklais kurjers atbrauks pakaļ uz iedzīvotāja noteikto adresi, lai saņemtu eglīti un aizvestu to tālākai pārstrādei šķeldā.

Veikt ziedojumu un pieteikt eglītes izvešanu iespējams:

  • Nosūtot SMS uz numuru 1800 ar tekstu EDRNP65 (maksa par īsziņas ziedojumu 4,00 EUR (ar PVN));
  • Veicot bankas pārskaitījumu 3,50 EUR apmērā (biedrības “Eglīšu debesis” bankas konts LV26HABA0551042850657, maksājuma mērķī jānorāda savu adresi).

RNP klientiem izstrādāts pieejamāks ziedojuma apmērs, līdz ar to, piesakot eglītes izvešanu pret ziedojumu, neaizmirstiet norādīt, ka esat RNP klients.

Eglītes, kas tiks atdotas pret ziedojumu, tiks pārstrādātas šķeldā, savukārt saņemtie ziedojumi tiks novirzīti multi funkcionāla sporta laukuma izveidošanai Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrā “Ziemeļi”, kur šobrīd dzīvo 72 bez vecāku gādības palikuši bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem.

Ikvienam pilsētas iedzīvotājam ir pieejami arī Ziemassvētku eglīšu pieņemšanas punkti Rīgā – Purvciemā, Pļavniekos, Imantā, Zolitūdē un Ziepniekkalnā. Pieņemšanas punktos ir iespējams nodot savu eglīti, izvēloties ziedojuma apmēru individuāli, ievietojot to ziedojumu kastītē. Vairāk informācijas par eglīšu nodošanas punktu atrašanās vietām un darba laiku atradīsiet ŠEIT.

Labdarības akcijas noslēgums notiks šī gada 28. janvārī Rātslaukumā, Rīgā, kā arī noslēguma pasākums būs vērojams tiešraidē televīzijas kanālā “TV24”. Darbosies labdarības gadatirgus un radošās darbnīcas.

Plašāka informācija par labdarības projektu pieejama biedrības “Eglīšu debesis” mājas lapā: www.eglisudebesis.lv.

Atgādinām, ka šogad “Rīgas namu pārvaldnieks” un atkritumu apsaimniekotāji SIA “Clean R” un SIA “Pilsētvides serviss” nodrošina Ziemassvētku eglīšu izvešanu bez maksas! Uzzini vairāk, klikšķinot ŠEIT.