Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Ieviests bezmaksas avārijas dienesta tālrunis!

2017-03-01

Šī gada 1.martā “Rīgas namu pārvaldnieks” klientu ērtībām avārijas situāciju pieteikšanai darbību uzsāk bezmaksas tālrunis 8000 8989! Savukārt konsultācijas ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistītos jautājumos arī turpmāk būs iespējams saņemt, zvanot uz vienoto informācijas tālruni 8900.

Valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “Viens no mūsu svarīgākajiem mērķiem ir turpināt uzņēmuma pieejamības un komunikācijas uzlabošanu ar klientiem. Mēs ieviešam jaunus un mūsdienīgus pakalpojumus, kas ir ērti un viegli pieejami iedzīvotājiem – sevišķi svarīgi tas ir situācijās, kad klientam steidzami nepieciešama mūsu palīdzība. Jaunais avārijas dienesta tālrunis sniegs iespēju ikvienam klientam, veicot bezmaksas zvanu, reģistrēt pieteikumu un saņemt palīdzību iespējami operatīvi.”

Avārijas dienesta tālrunis darbosies katru nedēļas dienu visas diennakts garumā. Zvans uz avārijas dienesta tālruni 8000 8989 ir bez maksas visiem telekomunikāciju operatoriem Latvijā. Avārijas situācijas, zvanot no ārzemju operatoru tālruņiem, iespējams pieteikt, zvanot uz +371 67 610 041 (maksu par zvanu nosaka zvanītāja operators/ izvēlētais tarifa plāns).