Informācijas tālrunis: 8900

Informācija par karstā ūdens piegādes pārtraukumu

2020-06-13

Katru vasaru siltumtīklos tiek veikta hidrauliskā pārbaude, lai visu gadu dzīvojamā māja būtu apgādāta ar karstā ūdens padevi un apkures sezonā mājoklī būtu silti un omulīgi. Saistībā ar AS „Rīgas siltums” plānoto siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Imantā, Zolitūdē, Iļģuciemā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā, šampēterī, Bieriņos, Pleskodālē un Kleistos no 15. jūnija plkst. 15:00 pakāpeniski tiks pārtraukta karstā ūdens pakalpojuma piegāde, kas tiks atjaunota līdz 16. jūnijam plkst. 24:00.

Darbu izpildītājs:

  • AS „Rīgas siltums”, tālr. 80000090;
  • PS Siltumserviss Rīga, tālr. 80000610.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka karstā ūdens pakalpojuma piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no iespējamiem avāriju gadījumiem un to remonta darbu ilguma.

Hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākais veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību, tādējādi, būtiski samazinot riskus, ka ziemā, plīstot caurulēm, ilgstoši dzīvojamās mājas iedzīvotāji paliktu bez apkures un karstā ūdens padeves. Ja hidrauliskās pārbaudes laikā pilsētā uz ielas pamani iezaļganu šķidrumu, nekavējoties par to informē AS “Rīgas siltums”, zvanot uz bezmaksas tālruni 80000090!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!