Informācijas tālrunis: 8900

Informācija par rēķinu saņemšanas veidiem

2017-08-29

“Rīgas namu pārvaldnieks” klientiem tiek piedāvāti vairāki un dažādi ikmēneša un ceturkšņa rēķinu saņemšanas veidi. Aicinām ikvienu klientu izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko veidu – savā pastkastītē, elektroniski vai arī saņemot rēķinu pa pastu uz citu sevis izvēlētu adresi.

Rēķinu piegāde uz dzīvokļa īpašuma adresi, ievietojot rēķinu pastkastītē, tiek nodrošināta ikvienam klientam dzīvojamās mājas apsaimniekošanas maksas ietvaros, kā arī ikviens klients var saņemt rēķinus elektroniski – www.e-parvaldnieks.lv.  Drukāto rēķinu piegādi uz klienta dzīvokļa adresi veic “Rīgas namu pārvaldnieks” darbinieki – pasta pakalpojumi netiek izmantoti.

Savukārt gadījumā, ja dzīvokļa īpašnieks vēlas saņemt rēķinu uz citu sevis izvēlētu adresi, nevis sava dzīvokļa pastkastītē, iespējams pieteikties maksas pakalpojumam, saņemot rēķinu pa pastu. Šāds pakalpojums ir maksas pakalpojums, jo rēķinu piegādi nodrošina pasta pakalpojumu sniedzējs, nevis “Rīgas namu pārvaldnieks”.

Aicinām ikvienu klientu, kas saņem rēķinus elektroniski vortālā www.e-parvaldnieks.lv, atteikties no drukāto rēķinu saņemšanas, saudzējot dabas sniegtos resursus!