Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Informācija Stūrmaņu ielas 3 nama 1. kāpņu telpas iedzīvotājiem

2022-12-05

Par iekļūšanu ēkā

Pēc avārijas iespējamas bīstamības dēļ ēkas kāpņutelpas izmantošana un atrašanās tajā ir aizliegta!

Par iespējām iekļūt ēkā varēs zināt pēc ekspertu atzinuma saņemšanas.

Kamēr aizliegums atrasties daļā ēkas ir spēkā, Rīgas pašvaldības policija sadarbībā ar nama apsaimniekotāju nepieļaus iedzīvotāju vai kādas citas personas iekļūšanu ēkā.

Gadījumā, ja rodas jautājumi par policijas darbībām pie ēkas, aicinām sazināties ar Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes dežūrdaļu pa tālruni 110.

 

Par sociālo palīdzību

Evakuētajiem iedzīvotājiem ir tiesības pašvaldībā saņemt krīzes pabalstu – līdz 500 eiro vienam cilvēkam vai līdz 1000 eiro ģimenei.

Pabalstu krīzes situācijā var pieprasīt divu mēnešu laikā no krīzes situācijas rašanās dienas.

Iedzīvotāji var vērsties ar iesniegumu krīzes pabalsta saņemšanai Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā “Bolderāja”, Mežrozīšu ielā 43. Tālrunis uzziņām 67037559.

Tāpat iedzīvotāji aicināti vērsties Sociālajā dienestā, ja nepieciešama kāda cita palīdzība, piemēram, apģērbs, pārtikas pakas, dokumentu atjaunošana, vai vēl kāds cits sociālais atbalsts.

 

Par pagaidu mājvietu

Iedzīvotājiem, kuriem nepieciešama pagaidu dzīvojamā telpa, šobrīd tiek piedāvāta istaba pašvaldības viesnīcā (līdz 5 dienām). Par izmitināšanas iespējām viesnīcā aicinām sazināties ar pašvaldības policiju pa tālruni 110.

Lai saņemtu pašvaldības izīrētu dzīvokli, kur var uzturēties līdz 6 mēnešiem, bet ne ilgāk par gadu, iedzīvotājiem jāvēršas ar iesniegumu Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā Brīvības ielā 49/53. Konsultāciju gadījumā lūgums sazināties pa tel. nr. 28343979.

Ja telpas tiks atzītas par atjaunojamām, dzīvokļu īpašnieki varēs pieteikties Rīgas domes Mājokļu un vides departamentā uz vienreizēju pabalstu remontam – līdz 10 000 eiro.

 

Svarīgi!

Iedzīvotāji arī var iesniegt iesniegumus un vērsties klātienē par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra (AIC) Bolderājas punktā, Gobas ielā 6a. Detalizētāka informācija saņemama, rakstot uz AIC e-pastu: aic@riga.lv vai zvanot AIC uz bezmaksas tālruni 80000800.