Informācijas tālrunis: 8900

Izmanto iespēju apmaksāt parādu, dzēšot kavējuma naudu 100% apmērā!

2016-10-03

Aicinām ikvienu klientu, kuram izveidojies parāds par apkuri un saņemtajiem pakalpojumiem, no šī gada 3. līdz 9.oktobrim izmantot iespēju veikt parāda apmaksu, dzēšot kavējuma naudu 100% apmērā! Akcijas laikā tiks veikta saņemto maksājumu apstrāde, un tiem klientiem, kuri būs ievērojuši akcijas nosacījumus, pilnībā tiks dzēsta aprēķinātā kavējuma nauda jeb līgumsods, nokavējuma un/vai likumiskie procenti par kavētiem maksājumiem.

RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis: “Ik dienu mēs sniedzam māju pārvaldīšanas pakalpojumus teju 170 tūkstošiem klientu. Mūsu pienākumos ietilpst ne tikai obligāto pārvaldīšanas darbību veikšana, bet arī citas darbības, kas no tā izriet, tai skaitā – darbs ar klientiem, kuriem izveidojies parāds par saņemtajiem pakalpojumiem. Novērojumi liecina, ka parādu apjoms palielinās tieši gada auksto mēnešu jeb apkures sezonas laikā, taču liela daļa klientu kavētos maksājumus, tai skaitā par apkuri, pilnībā veic vasaras mēnešos. Tikai šogad, vasarai noslēdzoties, aicinām visus klientus, kuri pirms jaunās apkures sezonas vēl nav paspējuši vai kādu iemeslu dēļ nav varējuši norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, izmantot šo iespēju un nokārtot parādsaistības par savu īpašumu, nemaksājot aprēķināto kavējuma naudu.”

Plašāka informācija par piedāvāto iespēju apmaksāt parādu, dzēšot kavējuma naudu 100% apmērā, pieejama, zvanot pa tālruni 8900, elektroniski – rakstot e-pastu uz rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv, kā arī klātienē – 11 klientu apkalpošanas centros visā Rīgas pilsētā.

KAS IR JĀDARA, LAI VEIKTU VISA PAMATPARĀDA APMAKSU, DZĒŠOT KAVĒJUMA NAUDU 100% APMĒRĀ?