Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Izsniegs sertifikātus dzīvojamo māju vecākajiem

2013-04-29

Noslēdzoties pirmajam dzīvojamo māju vecāko apmācību semināru ciklam, otrdien, 30. aprīlī, plkst. 10.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe un Rīgas Tehniskās universitātes docente, mācību kursa izstrādātāja Īrisa Simanoviča, izsniegs sertifikātus par apmācības kursa noklausīšanos. Sertifikātus izsniegs Rīgas domē (Rātslaukums 1) 220. kabinetā.

RNP plāno turpināt māju vecāko apmācību seminārus, lai uzlabotu sadarbību ar iedzīvotājiem lēmumu pieņemšanā. Pieteikties māju vecāko apmācībām iespējams RNP Klientu apkalpošanas centros, noformējot rakstveida iesniegumu, pievienojot dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvēšanas tiesību pilnvarojuma apliecinošus dokumentus. Par turpmāko semināru norises vietu un laiku māju vecākie tiks informēti personīgi.

Mājas vecākais ir dzīvokļu īpašnieku kopības ievēlēts starpnieks, kas palīdz nodrošināt ātras un kvalitatīvas sadarbības veidošanu starp dzīvojamās mājas pārvaldnieku un iedzīvotājiem. Mājas vecākā pamatfunkcija ir izprast un saskaņot dzīvokļu īpašnieku intereses mājas pārvaldīšanas jautājumos, kā arī pārstāvēt tās sadarbībā ar pārvaldnieku to sekmīgai īstenošanai, piemēram, piedaloties dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēs, sekojot pārvaldnieka veiktajiem darbiem mājas kopīpašumā utt.