Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Izveidota adresācijas maiņas interaktīvā karte

2015-01-21

Rīgas pilsētas būvvaldes mājaslapā pieejama informācija par mainītajām adresēm jaunā kartogrāfiskā veidā. Lai apskatītu mainītās adreses, iespējams lietot interaktīvu karti, kur ērti atlasāma un apskatāma informācija par tām apkaimēm, kurās adresācijas projekta ietvaros jau veikta adresācijas sakārtošana un mainītas adreses: http://www.rpbv.lv/uploads/Adreses/. Tāpat interaktīvajā kartē ar apzīmējumiem sarkanā krāsā būs pieejama informācija par ēkām, kurām ir uzsākta adrešu maiņa (publiskās apspriešanas).

Papildu informācija par adresācijas sakārtošanas projektu pieejama Rīgas pilsētas būvvaldes mājaslapā: http://www.rpbv.lv/adreses.

Aktuālā informācija par piešķirtajām adresēm un pilsētā esošajām ielām ir pieejama arī kartogrāfiskā veidā Rīgas ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā (www.rigis.lv), kur iespējams apskatīt arī objektu kadastra apzīmējumus.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes Adresācijas nodaļas vadītāju Uldi Freimantālu (tālr.67012863, e-pasts: uldis.freimantals@riga.lv).