Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Jau 85000 klientu izmanto www.e-parvaldnieks.lv!

2015-09-08

Jau vairāk kā puse SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” klientu lieto e-pārvaldnieka sniegtās priekšrocības un iesaistās savas mājas pārvaldīšanas procesos elektroniski. www.e-parvaldnieks.lv ir ērts un drošs veids kā iesniegt ūdens skaitītāju rādījumus, iepazīties ar mājas pārvaldīšanas tāmi un finanšu pārskatu, kā arī saņemt rēķinus u.tml.

Turklāt lietojot e-pārvaldnieku tiek izskausta nelietderīga papīra izmantošana, tādā veidā saudzējot dabas sniegtos resursus! Arī Jūs varat kļūt par dabas draugu un atteikties no drukātajiem rēķiniem.

Saņemot rēķinu elektroniski, tiek veidots viegli pārskatāms rēķinu arhīvs – Jūs nepazaudēsiet rēķinu, jo tas tiek uzglabāts e-arhīvā, turklāt e-vidē rēķinu saņemt ir drošāk, jo rēķins pieejams tikai lietotājam, kā arī elektroniski tas tiks piegādāts ātrāk nekā pastkastītē.

Pieteikšanās e-rēķiniem ir pavisam vienkārša – Jums jāreģistrējas “Rīgas namu pārvaldnieks” bezmaksas pašapkalpošanās vortālā www.e-parvaldnieks.lv. Atteikties no drukātajiem rēķiniem iespējams, atzīmējot aili „Atteikties no papīra formas rēķina” savā lietotāja konta sadaļā „Profils”.