Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Jaunā RNP mājas lapa – klientiem ērtāk lietojama

2021-09-27

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) atjaunojis un uzlabojis uzņēmuma mājas lapu – www.rnparvaldnieks.lv. Jaunā mājas lapa kļuvusi pārskatāmāka, klientiem ērtāk lietojama un uztverama, kā ērti lietojama gan desktop, gan mobile formātos.

 

Lapas dizains ir izveidots atbilstoši RNP grafiskajai identitātei un mūsdienu dizaina izstrādes tendencēm, kā arī lapa ir tehniski droša un ātrdarbīga. Viena no progresīvajām tendencēm – mājaslapas dizains ir piemērots mobilajām ierīcēm: tas pielāgojas konkrētā datora vai telefona ekrāna izmēram. Papildu ir nodrošinātas dažādas funkcijas, lai nodrošinātu, ka mājas lapas apmeklētāji pamana aktuālāko informāciju – pop-up paziņojumi, izceltas jaunākās ziņas, modernizēta navigācijas sistēma un informācijas meklēšana.

Tomēr darbs pie mājaslapas pilnveidošanas nekad nebeidzas, jo īpaši šajā pārejas posmā no līdzšinējās lapas uz jauno mājaslapu. Ja Jūs pamanāt kādu kļūmi, lūdzam fiksēt to kā ekrānšāviņu (screenshot) un kopā ar paskaidrojumu sūtīt uz adresi support@e-parvaldnieks.lv.

 

Please accept marketing-cookies to watch this video. Learn more