Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Nama apsaimniekošanas kalkulators - aprēķiniet savas mājas pārvaldīšanas izmaksas!

Kvalitatīva un nepārtraukta dzīvojamās mājas pārvaldīšana ir rūpes par Jūsu īpašuma vērtību un komfortu. Piedāvājam profesionālu un individuālu pieeju ikvienam klientam, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu, kas vērsts uz mājas tehniskā stāvokļa saglabāšanu, uzlabošanu un modernizēšanu. Sadarbība ar dzīvojamās mājas kopīpašniekiem vai dzīvokļu īpašnieku biedrību ir mūsu prioritāte – kopīga rūpēšanās veicina Jūsu daudzdzīvokļu ēkas ilgtspējīgu uzturēšanu. Speriet pirmo soli uz komfortablu un sakoptu māju – aizpildiet pieteikuma formu un uzticiet sava nama apsaimniekošanu profesionāļiem!

Aizpildi pieteikumu

Kvalitatīva un nepārtraukta dzīvojamās mājas pārvaldīšana ir rūpes par Jūsu īpašuma vērtību un komfortu. Piedāvājam profesionālu un individuālu pieeju ikvienam klientam, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu, kas vērsts uz mājas tehniskā stāvokļa saglabāšanu, uzlabošanu un modernizēšanu. Sadarbība ar dzīvojamās mājas kopīpašniekiem vai dzīvokļu īpašnieku biedrību ir mūsu prioritāte – kopīga rūpēšanās veicina Jūsu daudzdzīvokļu ēkas ilgtspējīgu uzturēšanu. Speriet pirmo soli uz komfortablu un sakoptu māju – aizpildiet pieteikuma formu un uzticiet sava nama apsaimniekošanu profesionāļiem!

Pamatinformācija:

Aizpildiet pieteikumu un mēs
jau drīzumā ar jums sazināsimies.


Informācija par dzīvojamo māju:

(jo precīzāk norādīsi informāciju, jo precīzāks būs aprēķins)


Kādus pakalpojumus māja vēlas saņemt no pārvaldnieka:*


Atzīmē, ja nepieciešams arī:

(šīs izvēles neietekmē pakalpojuma cenu)

Aprēķins**

Aprēķins apsaimniekošanas
maksai par m²**

m² apsaimniekošanas maksa ( Bez PVN ):

Bez PVN:

0

m² apsaimniekošanas maksa ( Ar PVN ):

Ar PVN:

0

* Obligāti aizpildāmā informācija

** Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, kāda var būt apsaimniekošanas maksa

Klientu ieguvumi

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” speciālistu komanda rūpējas par Jūsu mājas komfortu un drošību. Mūsu pieredzējušā namu pārvaldnieku un pārziņu komanda, kā arī diplomēti būvniecības inženieri nodrošinās kvalitatīvu un profesionālu Jūsu mājas apsaimniekošanu.

Lepojamies ar savu plašo pieredzi, uzturot visu tipu daudzdzīvokļu mājas – no jūgendstila pērlēm līdz 602. sērijas mājām. Diplomēti būvniecības, siltumapgādes, elektroapgādes un ūdensapgādes jomas inženieri veic regulāras mājas apskates un apsekošanas, kā arī rūpējas par nepieciešamo remontdarbu plānošanu, īstenošanu un uzraudzību.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” nodrošina individuālu pieeju katram klientam un daudzpusīgo atbalstu pat visgrūtākajās tehniskajās situācijās.

Mūsu klientu stāsti

Gribu izteikt pateicību par operatīvi un kvalitatīvi paveikto darbu. Īpašu PALDIES gribētu pateikt santehniķim vārdā Juris, kurš novērsa problēmu, ar ko mocījāmies ilgstoši. Pārsteidza cilvēka degsme acīs un ātri, kā arī kvalitatīvi paveiktais darbs, kas šodien ir retums.

Esam pamanījuši, ka par mums sācis rūpēties ļoti atbildīgs un labs sētnieks, vēlamies pateikt viņam paldies par kārtīgu un rūpīgu darbu!

Paldies SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” Tatjanai, Olgai, ka arī Oskaram par atsaucību un palīdzību dažādu jautājumu risināšanā! Liels prieks, ka SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” strādā tik atsaucīgi, zinoši un profesionāli darbinieki!

Paldies mūsu sētniekam Jānim par teicamu darbu ziemas sezonā. Mēs nesaprotam, kā tik lielas snigšanas laikā varēja uzturēt mūsu pagalmu tādā kārtībā. Pilsētā traktori netika galā, bet mūsu pagalmā vienmēr bija tīrs no rīta līdz vakaram. Tikai ar lāpstu un vienatnē. Liels paldies arī mūsu namu pārzinei Lidijai par procesa organizēšanu un siltumtehnikas inženierim Jānim par operatīvo problēmas risinājumu ar apkuri un vienkāršu, saprotamu komunikāciju.

Mēs izsakām sirsnīgu pateicību Jūsu darbiniecei T. Grušeckai par pastavīgu palīdzību mūsu mājas labiekartošanā. Grušeckas kundze vienmēr nekavējoties, laipni, korekti kontaktējas ar mums par normatīviem aktiem, organizēja aptaujas, saskaņoja mūsu darbību ar kolēģiem utt.
Mēs arī izsakām pateicību RNP vadībai par tādu augstas klases speciālistu mājas pārvaldīšanā.

Vēlamies pateikties mūsu mājas sētniecei Modrai. Vienmēr smaidīga un akurāta, darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas. Paldies sētniecei! Vairāk šādu darbinieku Rīgā!

Nesen biju savas mājas iecirknī “Jugla”. Biju patiešām patīkami pārsteigta! Siltumiekārtu inženieris M. Userdnijs ļoti laipni visu, kas man interesēja, izskaidroja. Jauka un sirsnīga saruna. Milzumliels paldies viņam! Tādi darbinieki rada pozitīvu iestādes tēlu.

Sirsnīgi pateicamies SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un SIA “Labie Koki” darbiniekiem par operatīvo un profesionālo palīdzību divu akāciju sakopšanā, kas aug pie mājas! Jau ilgāku laiku mēs raizējāmies par bērnu drošību, kuri rotaļājās zem kokiem, jo daudzi zari bija bojāti un regulāri krita uz zemes. Lai Jūsu labie darbi izdodas!

Mūsu māja pateicas RNP elektriķiem par labu darbu: elektroinstalācijas nomaiņu kāpņu telpā. Mūsu vēlmes un ērtības tika ņemtas vērā. Mēs novērtējam labu attieksmi pret mums. Paldies!

Sirsnīgs paldies Jūsu kolēģim V. Kļaviņam par profesionālu konsultāciju par mitruma kontroli dzīvoklī. Ļoti saprotami un vienkārši par sarežģītām tēmu!

Paldies meistaram, kurš salaboja mūsu kāpņu telpas 3. stāva slēdzi. Ļoti operatīvi, glīti paveikts darbs, tika uzlikts mūsdienīgs slēdzis.

Paldies RNP Centra iecirkņa darbiniekiem! Pagājušā gadā veicām remontdarbus, savedām kārtība iekšējo pagalmu un daļēji savedām kārtībā arī pagraba telpas. Ļoti grūti veicās ar darbu izpildi, jo bija krīzes apstākļi un daudz neskaidrības, kā rīkoties. Liels paldies galvenajam būvinženierim G. Glavņam par padomiem, kā labāk rīkoties. Paldies arī elektro-inženierim V. Zariņam, kurš ļoti operatīvi salaboja apgaismojumu pagrabā! Bija pilnīga tumsa, tikai viena lampiņa pie ieejas durvīm. Paldies sakām arī darbu rīkotājai A. Katuņinai par jumta remontdarbiem ziemā, kad aukstumā meistari uzkāpa uz jumta un novērsa ūdens tecēšanu kāpņu telpā. Liels paldies šiem darbiniekiem par vienmēr operatīvu darbu organizāciju. Neskatoties uz milzīgu darbu apjomu, tik un tā nāk pretī un izskaidro visu un palīdz atrisināt problēmas.

Paldies par grafiti notīrīšanu no mūsu kāpņu telpas ieejas durvīm. Tagad, nākot mājās, skats ir daudz patīkamāks.