Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Jaunas prakses iespējas RNP!

2016-03-09

“Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) piedāvā studentiem pieteikties praksē kādā no uzņēmuma struktūrvienībām, šobrīd ir pieejamas 19 apmaksātas prakses vietas. Savukārt neapmaksātai praksei var pieteikties neatkarīgi no iepriekš norādītā apmaksāto prakses vietu skaita.

Struktūrvienību sarakstu var apskatīt mūsu jaunajā mājaslapas sadaļā “Prakses iespējas”. Ja esat nolēmuši pieteikties praksei RNP, tad sūtiet savu CV, motivācijas vēstuli, prakses uzdevumu un sekmju izrakstu uz e-pasta adresi:personals@rnparvaldnieks.lv

Kā arī aicinām interesentus piedalīties darba vides ekskursijās iecirkņos “Kurzeme” un “Austrumi”, kuru laikā būs iespējams iepazīties ar iecirkņu ikdienas darbu – bieži nepamanāmo, bet svarīgo pilsētas sakopta tēla nodrošināšanai. Ekskursijas laikā varēs uzzināt par RNP struktūru, mērķiem un uzdevumiem, izpētīt apsaimniekošanas procesus.

Rīts sāksies ar ciemošanos pie iecirkņa vadītāja, klientu pieņemšanas laikā. Ekskursijās pie darbu rīkotāja dalībniekiem būs iespēja redzēt, kā tiek organizēts remontdarbu brigāžu darbs, kā tiek sadalīti norīkojumi utt. Tuvāk pusdienas laikam būs iespēja kopā ar namu pārzini apmeklēt vairākas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, veikt to vizuālo apsekošanu un novērtēšanu.

Informāciju par ekskursiju iecirknī “Kurzeme”, laiku un adresēm varat apskatīt ŠEIT, par ekskursiju iecirknī “Austrumi” ŠEIT.