Informācijas tālrunis: 8900

Kāpņu telpas remonts Dāvida ielā

2017-02-06

Iespēja veikt kāpņu telpas remontu kā maksas pakalpojumu ir realizēta arī dzīvojamā mājā Dāvida ielā, Rīgā. Mājas iedzīvotāji kāpņu telpas remontu jau ir saņēmuši, savukārt remontdarbu apmaksu veiks pakāpeniski – nākamajos mēnešos! Tagad mājas iedzīvotājiem ir gaiša un kvalitatīvi izremontēta kāpņu telpa.

Daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Dāvida ielā kosmētiskā remonta laikā tika špaktelētas, izlīdzinātas, gruntētas un krāsotas iekšsienu un ailsānu virsmas, tika veikts griestu virsmu, kāpņu laidu un laukumu apakšu remonts bojātajās vietās, metāla virsmu krāsošana (elektrības sadales kastes, caurules, kāpnes uz jumtu, kāpņu margas), kā arī nomainītas pastkastītes, spuldzītes un atjaunota ieejas durvju aile. Visi komunikāciju vadi un kabeļi tika sakārtoti speciālās kastītēs.

Maksas pakalpojums “Kāpņu telpas remonts” ļauj iedzīvotājiem lemt par atsevišķas kāpņu telpas remontu, negaidot kamēr tiks izveidots finanšu līdzekļu uzkrājums. Pēc dzīvokļu īpašnieku kopības lēmuma saņemšanas, “Rīgas namu pārvaldnieks” veic remontu, savukārt maksa par paveiktajiem remontdarbiem tiek iekļauta tikai izremontētās kāpņu telpas dzīvokļu īpašnieku ikmēneša rēķinos. Turklāt maksājumus iespējams sadalīt uz laika periodu līdz pat 36 mēnešiem!

Kāpņu telpas remonts Dāvida ielas mājai izmaksāja apmēram 3000 EUR un tika izdalīta uz iedzīvotājiem trīs gadu periodā, ikmēneša maksājums par kāpņu telpas remontu ir mazāk nekā 10 EUR.

Vairāk par pakalpojumu iespējams uzzināt ŠEIT!

Izremontētās kāpņu telpas bildes var apskatīt FOTOGALERIJĀ.