Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Kāpņu telpas remonts dzīvojamā mājā Andromedas gatvē

2016-09-08

Vasaras sākumā dzīvojamai mājai Andromedas gatvē tika veikts apjomīgs kāpņu telpu kosmētiskais remonts, kas ietvēra iekšsienu un ailsānu gruntēšanu, izlīdzināšanu un krāsošanu, griestu un kāpņu laidu apmetuma remontu, kāpņu margu atjaunošanu, betona grīdas remontu, ieejas durvju krāsošanu, kā arī energoefektīvu gaismekļu uzstādīšanu ar kustības sensoru.

Pēc remonta Andromedas gatves dzīvojamās mājas iedzīvotājiem ir gaišas, vizuāli pievilcīgas un kvalitatīvi izremontētas kāpņu telpas.

Remontdarbu izmaksas piecstāvīgajai mājai ar 4 kāpņu telpām bija ap 18 000 eiro, mājas iedzīvotāji uzkrājumu veidoja 36 mēnešus – ikmēneša rēķinos iekļautais maksājums par kāpņu telpas remontu bija aptuveni 0,17 Eur/m².

Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lvprofilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam kāpņu telpas remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Ieskats veiktajos remontdarbos pieejams FOTOGALERIJĀ.