Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Klāt kārtējās Rīgas enerģētikas dienas

2013-09-23

Reizē ar vasaras izskaņu un rudens tuvošanos visa oktobra mēneša garumā ir klāt kārtējās Rīgas enerģētikas dienas. Kopš 2009.gada ikgadējās Rīgas enerģētikas dienas kopā ar sadarbības partneriem organizē Rīgas enerģētikas aģentūra (REA).

Šogad Rīgas enerģētikas dienas tiks atklātas 2013.gada 2.oktobrī Rīgas domē ar ES apvienības ManagEnergy kopā ar REA organizēto 2 dienu mācību semināru, kurā īpaša uzmanība tiks veltīta ēku renovācijas, ESKO līgumu un finansēšanas iespēju jautājumiem. Otrajā dienā ir paredzēts izbraukums uz Ozolniekiem, kas ir Latvijas flagmanis ēku renovācijā, lai iepazītos ar ES apbalvoto izcilības objektu uz vietas.

Enerģētikas dienu centrālais notikums būs starptautiskā izstāde „Vide un Enerģija 2013” un ar to saistītie pasākumi. Pasākumu sēriju ievadīs jau 16.oktobrī Rātslaukumā demonstrētās ūdeņraža automašīnas (autobuss un vieglā automašīna) kopā ar īsu informatīvo prezentāciju, kurā galvenie dalībnieki būs Rīgas pašvaldības un REA partneri Eiropas Ūdeņraža, kurināmā elementu un Eiropas reģionu elektromobilitātes asociācijā (HyER), kas informēs par savu dalību starptautiskos ūdeņraža projektos.

17.oktobrī Ķīpsalas izstāžu kompleksā notiks ūdeņraža tehnoloģijām transportā veltīts seminārs, kā arī ūdeņraža automašīnas tiks demonstrētas izstādē. 18.oktobrī notiks galvenais izstādes seminārs, kas veltīts energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu jautājumiem. Šoreiz REA semināra sākuma bloku par energoefektivitāti organizē kopā ar Lielbritānijas vēstniecību, kas rūpējas par Lielbritānijas ekspertu dalību seminārā ar prezentācijām par labāko praksi šajā jomā Lielbritānijā. Programmā piedalīsies arī pašmāju un citi ārvalstu eksperti un tā solās būt šogad visai interesanta.

11.oktobrī seminārā Rīgas domes sēžu zālē runāsim par šobrīd izstrādājamo jauno pilsētas ilgtspējīgas enerģētikas rīcības plānu viedai pilsētai, savukārt ikgadējais šogad renovēto daudzdzīvokļu māju pieredzes apmaiņas seminārs Rīgas domes sēžu zālē paredzēts 28.oktobrī. Ar katra pasākuma dienaskārtību būs iespēja savlaicīgi iepazīties REA mājas lapā www.rea.riga.lv. Rīgas enerģētikas dienas noslēgs 29.oktobrī Rīgas pilsētas arhitekta biroja organizētā konference par pilsētplānošanas jautājumiem.

Rīgas enerģētikas dienu 2013 programmu skatīt ŠEIT.

Uz tikšanos Rīgas enerģētikas dienu 2013 pasākumos!