Informācijas tālrunis: 8900

Klienti un RNP vadība izsaka pateicību par labi padarītu darbu

2018-11-16

Tuvojoties 18. novembrim, kad ikviens Latvijas iedzīvotājs jūt īpašu lepnumu par savu valsti un tās iedzīvotājiem, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apkopoja klientu izteiktās pateicības saviem darbiniekiem, lai godinātu tos uzņēmuma darbiniekus, kuru darbu īpaši izcēluši RNP klienti.

Šodien SIA RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs un valdes loceklis Rolands Pogulis uzņēmuma teritoriālajās iestādēs tiekas ar darbiniekiem, par kuru darbu šogad saņemtas pateicības no klientiem.

“Tieši klienti un viņu atsauksmes par darbiniekiem ir viens no būtiskajiem elementiem mūsu darba vērtējumā. Ja klienti saka paldies šiem darbiniekiem, esmu vairāk nekā pārliecināts, ka paldies jāsaka arī uzņēmuma vadībai. Ir lieliski, ka pateicību par darbu saņem visu profilu darbinieki, sākot no sētniekiem un palīgstrādniekiem, beidzot ar inženieriem un iecirkņu vadītājiem, tāpēc vēlos teikt “paldies” visiem uzņēmuma darbiniekiem par ikdienas darbu”, pārliecināts uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Kopumā uzņēmuma vadība izteica pateicību 267 darbiniekiem, kuri saņēma vairākkārtējas pateicības.