Informācijas tālrunis: 8900

Labdarības pasākums Ulubelē

2017-10-02

Šī gada 30. septembrī lielākajā Latvijas dzīvnieku patversmē “Ulubele”, norisinājās ikgadējā rudens talka, kurā brīvprātīgie palīgi arī no “Rīgas namu pārvaldnieks” pulcējās, lai nosiltinātu suņu voljērus, sakoptu mežu, patversmes teritoriju un veiktu citus nozīmīgus darbus, patversmes labiekārtošanai.

“Ulubelē” ik dienas uzturas līdz pat 400 pamestu dzīvnieku. Taču, neskatoties uz lielo iemītnieku skaitu un darba roku trūkumu, tā ir patversme, kurā neviens dzīvnieks netiek iemidzināts tikai tādēļ, ka dzīvniekam nav sava saimnieka un māju. Ar dzīvniekiem “Ulubelē” katru dienu strādā vetārsti, par to uzturēšanās apstākļiem rūpējas patversmes darbinieki, taču ļoti būtiska un noderīga ir brīvprātīgo palīdzība.

Tāpēc arī RNP darbinieki brīvprātīgi piedalījās un atbalstīja ar darbiem un saziedotajām mantām patversmes iemītniekus, kā arī aicina ikvienu, kuram rūp patversmes dzīvnieku liktenis, nepaiet garām un kļūt par brīvprātīgo palīgu, ne tikai talkās, bet arī ikdienā – izvedot garākā pastaigā suni vai palīdzot patversmes dzīvniekam atrast mīlošas mājas.

Ieskats kā gāja “Ulubeles” rudens talkā FOTOGALERIJĀ.