Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Laipni aicinām apmeklēt NVO pieredzes apmaiņas konferenci

2016-09-22

Laipni aicinām trešdien, 2016. gada 28. septembrī plkst. 14.00 NVO namā (Rīgā, Laimdotas ielā 42) uz Rīgas apkaimju NVO pieredzes apmaiņas konferenci.

Konferences mērķis ir aktivizēt apkaimju kustību un sadarbību starp pašvaldības un apkaimju biedrību pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem, tādējādi uzlabojot pilsētas attīstības plānošanu un iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Pasākuma dalībnieki varēs iepazīties ar Rīgas domes atbalsta veidiem apkaimēmpašvaldības un apkaimju iedzīvotāju sadarbības iespējām, dalīties pieredzē, īstenojot dažādas iniciatīvas apkaimēs, gūt idejas savas apkaimes vides, kultūras vai sporta dzīves attīstībā un veicināšanā, kā arī iepazīt un satikt līdzīgi domājošos, sabiedriski aktīvos rīdziniekus.

Konferencē aicināti piedalīties rosīgi darbojošos Rīgas apkaimju biedrību, kopienu pārstāvji un domubiedri no aktīvām grupām sociālajos tīklos, kuri aktīvi un konstruktīvi aizstāv savas apkaimes iedzīvotāju intereses, kā arī ikviens rīdzinieks, kam rūp dzīves kvalitāte galvaspilsētā kopumā vai atsevišķā apkaimē.

Pieteikšanās un plašāka informācija ŠEIT.