Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Lielā Talka - savākt, sašķirot un spert soli tuvāk sakārtotas vides un atjaunotas mājas virzienā

2019-04-25

Lielā Talka ir laiks, kad uzrotīsim piedurknes un kopā ar mūsu partneriem no atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma “Clean R” un “Eco Baltia”, kā arī klientiem raudzīsim pilnveidot viņu māju vidi. Tā kā pēdējos gados esam daudz runājuši par ēku atjaunošanu, papildus uzmanību pievēršot kompleksu pieeju kvartālu vides sakārtošanu un iedrošinātu arī citus kvartālus lemt par atjaunošanu un kopīgu ēkai piesaistīto teritoriju attīstību, radīsim sakārtotas vides piemērus. Lielās Talkas ietvaros, kas notiks šo sestdien, 27. aprīlī, palīdzēsim mūsu pārvaldībā esošajām dzīvojamām mājas iedzīvotājiem labiekārtot savu kvartālu vidi – izveidojot norobežotu konteineru novietni ar atkritumu šķirošanas konteineriem.

Ņemot vērā atsevišķu kvartālu augsto aktivitāti ēku atjaunošanas jomā, esam izvēlējušies divus kvartālus, kur veikt šos darbus – Viestura ielas kvartāls pie  mājas Nr. 83 un Nautrēnu ielas kvartālu starp mājām Nr. 4 un Nr. 6. Šo kvartālu dzīvojamās mājas īpaši aktīvi iesaistījušas programmā – nākamo divu gadu laikā šīs dzīvojamās mājas tiks atjaunotas, nodrošinot ne tikai augstākus dzīves kvalitātes standartus šo māju iedzīvotājiem, bet arī sakoptāku vidi. Izveidojot atkritumu šķirošanas laukumu, palīdzēsim šo māju iedzīvotājiem spert soli tuvāk sakārtotas vides virzienā, kā arī vēlamies iedrošināt un iedvesmot citus kvartālus lemt par atjaunošanu un kopīgu ēkai piesaistīto teritoriju attīstību. Šāda atkritumu šķirošanas laukumu izveide ir tālredzīgs solis – sakārtota vide un ilgtspējīga nākotne. Otrreizējai pārstrādei tiktu atgrieztas pēc iespējas vairāk izejvielas un iedzīvotāji varētu samazināt savus ikmēneša rēķinus par nešķiroto atkritumu izvešanu.

Aicinām arī citus dzīvojamās mājas iedzīvotājus ne tikai rūpēties par savu māju piesaistīto teritoriju, bet arī tuvākās apkaimes un kvartāla vidi un ilgtspējību. Pārmaiņas sākas ar rīcību – nākotnes labā rīkojieties jau šodien!