Informācijas tālrunis: 8900

No 1.augusta Rīgā būs zemākais siltumenerģijas tarifs pēdējo četru gadu laikā

2020-07-20

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir apstiprinājusi par 11% samazināto siltumenerģijas tarifu Rīgā, un no šī gada 1.augusta tas būs 40,46 EUR/MWh bez PVN. Apzinoties Covid-19 pandēmijas radīto ekonomisko ietekmi, kas skar arī AS “RĪGAS SILTUMS” klientu  maksātspēju, un ņemot vērā SPRK 2017. gadā izveidoto pieeju, kas ļauj operatīvi reaģēt uz kurināmā vai iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņām, akciju sabiedrība siltumenerģijas tarifu četru mēnešu laikā samazina jau trešo reizi. Kopējais siltumenerģijas tarifa samazinājums šogad ir vairāk nekā 22%, un tas ir zemākais tarifs pēdējo četru gadu laikā.

No 1.augusta apstiprinātais siltumenerģijas tarifs Rīgā būs zemākais arī Latvijas lielo pilsētu vidū. Tas ir mazāks par siltumenerģijas tarifu Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Jēkabpilī, Jūrmalā un Ventspilī.

AS “RĪGAS SILTUMS” cer, ka siltumenerģijas tarifa samazinājums ļaus rīdziniekiem vieglāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un savlaicīgi uzsākt apkures sezonu!

Informāciju sagatavoja:
AS „RĪGAS SILTUMS”
Sabiedrisko attiecību daļas
sabiedrisko attiecību speciāliste Agnete Bušta
Tālr. (+371) 67017225, mob. (+371) 2000 2770
E-pasts agnete.busta@rs.lv ; www.rs.lv