Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Noslēdzies RNP iepirkums par ēku centrālās apkures sistēmu remontu un apkopi

2022-09-07

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) aprīlī izsludinātajā iepirkumā par ēku iekšējo siltumapgādes sistēmu tehnisko apkopi uzvar PS “Siltumserviss Rīga”. RNP izstrādājot iepirkuma prasības iespējami paplašināja potenciālo pretendentu loku, sadalot Rīgu daļās, ļaujot konkursam kvalificēties lielākam skaitam uzņēmumu. Atbilstoši iepirkuma apjomam, informācija par to bija publicēta arī ES Oficiālajā vēstnesī.

 

Iepirkums par ēku centrālās apkures sistēmu tehnisko apkopi un ārpuskārtas remontu pakalpojumu ietver arī apkures pieslēgšanu un atslēgšanu, apkures sistēmu stabilizēšanu, kā arī ēkas iekšējo siltumapgādes tīklu ārpuskārtas remontus, tika pagarināts no 16. maija līdz 30. maijam, mainot prasības pretendentiem un tādejādi paplašinot iespējamo pretendentu loku.

 

Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam, iepirkuma pretendentiem tika izvirzītas vairākas būtiskas prasības, kā piemēram, tika ietverta prasība par atbilstošu kvalifikāciju un prasība par to, ka pretendenta rīcībā ir jābūt visām nepieciešamajām iekārtām un instrumentiem pilnvērtīgai līguma izpildei.

 

RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis: “Jaunā apkures sezona sāksies tuvākajā laikā un nenoliedzami tā būs izaicinājumu pilna saistībā ar ģeopolitiskās situācijas radītajām sekām, kā arī pieaugošajām būvniecības materiālu cenām un energoresursu izmaksām. Būtiski klientiem piedāvāt kvalitatīvu pakalpojumu par izdevīgu cenu. Tādejādi mūsu uzdevums ir nodrošināt savlaicīgu, iespējami ātru apkures pieslēgšanu visiem klientiem ar centralizēto apkuri visā Rīgā un iespējami īsā laikā veikt apkures sistēmu stabilizāciju, lai visi klienti saņemtu siltumu. Papildus mums jāizmanto visas iespējas kā mazināt siltumenerģijas patēriņu, izmantojot tehniskos līdzekļus. Tas ir apjomīgs darbs, kam nepieciešama kapacitāte un pieredze. Abās lotēs uzvarējušais uzņēmums PS “Siltumserviss Rīga” šo pakalpojumu RNP mājās nodrošina no 2018. gada, tāpēc varam prognozēt, ka apkures pieslēgšana noritēs bez aizķeršanās.”

 

PS “Siltumserviss Rīga” ir dibināta 2017. gadā un apvieno četrus uzņēmumus – SIA “SB”, SIA “Alpex”, SIA “Adapteris” un SIA “LEP Energy”. Noslēgtais līgums paredz tā darbību kā Daugavas labajā, tā kreisajā krastā. Līguma darbības termiņš ir 2 gadi un kopējā līguma summa ir 16 miljoni eiro.

 

Negaidot apkures sezonas sākumu, apkuri iespējams pieslēgt tām dzīvojamām mājām, kuru kopīpašnieki ir pilnībā norēķinājušies par dzīvojamā mājā saņemtajiem siltumenerģijas pakalpojumiem aizvadītajā apkures sezonā un iesnieguši kopības lēmumu par apkures pieslēgšanu vai to izdarījusi mājas pilnvarotā persona.