Informācijas tālrunis: 8900

Pabeigti jumta remontdarbi dzīvojamai mājai A.Deglava ielā

2016-08-10

Izmantojot inovatīvus, daudzfunkcionālus hidroizolācijas materiālus, tika veikta daudzpusīga jumta atjaunošana A. Deglava ielā. Minētie materiāli sastāv no poliuretāna bāzes ar neorganiskām piedevām, kas nodrošina to izturību un ilgtspējīgumu pret dažādiem laika apstākļiem un ķīmiski kaitnieciskām vielām, kā arī UV saules stariem un fiziskiem bojājumiem. Tas ir arī elastīgs pret deformācijām, kas var rasties jumta virsmas temperatūras izmaiņu rezultātā: dienas un nakts laikā vai arī dažādos gadalaikos. Agrāk remontdarbos izmantoja kausējamu ruļļveida materiālu, turpretī ar jauno materiālu darbi noris ātrāk, bez šuvēm un savienojumiem. Arī ir vērts pieminēt, ka jaunā materiāla cena būtiski neatšķiras no iepriekš izmantotā!

Darbu laikā tika veikta drošības metāla nožogojuma gruntēšana un krāsošana, betona seguma remonts (atklātā stiegrojuma apstrāde ar pretkorozijas sastāvu, remonts ar cementa javu), kā arī savienojuma šuvju un plaisu aizdare ar hermētiķi. Visbeidzot, jumta virsmu gruntēja un izlīdzināja ar cementa javu un grunti, pēc tam pārklājot ar Hypodersmo divos slāņos.

Remontdarbu izmaksas bija ap 17000 Eiro, ar iedzīvotāju uzkrājumu 0.12 EUR/m2, kurš tika veikts 36 mēnešu garumā.

Kopumā 2016. gadā ir plānots veikt jumtu atjaunošanas remontdarbus 187 mājām! Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam jumta remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatīt FOTOGALERIJĀ.