Informācijas tālrunis: 8900

Pabeigti jumta remontdarbi izmantojot jaunās paaudzes materiālus!

2016-06-14

Jumta remontdarbi norisinājās Ozolciema ielā 34, Rīgā, kur izmantojot mūsdienīgus, jaunās paaudzes hidroizolācijas materiālus, tika atjaunots jumts. Jumta materiāls ir ražots uz poliuretāna bāzes ar neorganiskām piedevām, tas ir izturīgs pret dažādiem laika apstākļiem un ķīmiskām vielām, kā arī UV stariem un mehānisku ietekmi. Jumta seguma materiāls ir ļoti elastīgs – tas nodrošina jumta pretestību pret deformācijām, kas var rasties jumta virsmas temperatūras svārstību rezultātā (dienas un nakts temperatūras atšķirības, kā arī sezonālās temperatūras atšķirības). Iepriekš remontdarbiem tika izmantots kausējamais ruļļveida materiāls, savukārt jaunais materiāls ļauj darbus veikt ātrāk, bez šuvēm un savienojumiem. Kā arī ir vērts pieminēt, ka jaunā materiāla cena būtiski neatšķiras no iepriekš izmantotā!

Remontdarbu laikā tiek mazgāta un izlīdzināta jumta virsma, remontētas betona virsmas un to izdrupumu vietas, hermetizētas šuves un savienojumu vietas, gruntēta jumta virsma un uzlikts hidroizolācijas materiāls 2 kārtās, katrai kārtai ir sava krāsa, lai būtu vieglāk kontrolēt slāņu nosegšanu. Augšējam slānim ir pelēka krāsa, kas samazina saules staru iedarbību uz materiālu, kas pagarina materiāla kalpošanas laiku, kā arī mazina bēniņu telpas sasilšanu, līdz ar to kārstās vasaras dienās ēkas augšējo stāvu dzīvokļu telpās gaisa temperatūra būs salīdzinoši zemāka.

Kopumā 2016. gadā ir plānots veikt jumtu atjaunošanas remontdarbus 187 mājām! Ar savas mājas remontdarbu plānu 2016. gadam ikviens klients var iepazīties savā www.e-parvaldnieks.lv profilā, kā arī klātienē jebkurā no uzņēmuma 11 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā. Atgādinām, ka 2015. gada oktobrī ikvienam dzīvokļa īpašniekam mājas pārvaldīšanas tāmes projekts ar plānoto remontdarbu kopsavilkumu 2016. gadam drukātā formā tika ievietots pastkastītē.

Gadījumā, ja Jūsu mājas plānoto remontdarbu kopsavilkumā 2016. gadam jumta remontdarbi nav iekļauti, par darbu iekļaušanu tāmē var lemt mājas dzīvokļu īpašnieku kopība, kopsapulcē vai aptaujas veidā, balsojot “PAR” (50% + 1 balss) remontdarbu iekļaušanu tāmē, norādot arī remontdarbiem nepieciešamā finansējuma avotu – tas var būt gan mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums, gan jauna uzkrājuma veidošana.

Klientu ērtībām kopsapulču protokolu paraugi ir pieejami ŠEIT.

Vairāk bilžu iespējams apskatīt FOTOGALERIJĀ.