Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Pagarināts termiņš bezmaksas uzlīmes saņemšanai pastkastītē!

2016-07-27

Atsaucoties uz klientu aicinājumu, pagarinām pieteikšanās termiņu bezmaksas uzlīmes “Reklāmas izdevumus pastkastē neievietot!” saņemšanai savā pastkastītē! Pieteikties uzlīmes saņemšanai iespējams līdz pat šī gada 14.septembrim.

Uzlīmes pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas tiks ievietotas klientu pastkastītēs kopā ar ikmēneša rēķiniem šī gada augustā un septembrī. Pieteikties uzlīmes saņemšanai var ikviens uzņēmuma klients, nosūtot elektronisku pieteikumu uz e-pasta adresi rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv vai zvanot uz vienoto informatīvo tālruņa numuru 8900. Bezmaksas uzlīmes iespējams saņemt arī RNP 11 klientu apkalpošanas centros visā Rīgas pilsētā.

RNP klientu apkalpošanas centros saņemtas jau teju 20 tūkst. uzlīmes, kā arī uzlīmes saņemšanai savā pastkastītē līdz šim pieteikušies jau 600 uzņēmuma klienti.

Uzlīmes izgatavotas klientu ērtībām, lai iespēju robežās samazinātu dzīvojamo māju iedzīvotāju pastkastītēs ievietoto reklāmas sūtījumu apjomu, mazinātu neadresēto sūtījumu nonākšanu sadzīves atkritumos.

Aicinām arī neadresēto un reklāmas sūtījumu izplatītājus pievērst uzmanību uz pastkastītēm izvietotajām uzlīmēm ar norādi “Reklāmas izdevumus pastkastē neievietot!”, un, ievērojot paziņojumā noteikto, neradīt neērtības daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājiem.