Kļūsti par mūsu klientu
Pašapkalpošanās portāls E-pārvaldnieks
Informācijas tālrunis: 8900

Paldies jums visiem!

2020-12-30

Aizvadīts neierastas pieredzes gads – vīruss mainīja mūsu visu ikdienu un mēs visi mācāmies. Esmu pārliecināts, ka iziesim no šīs krīzes spēcīgāki nekā bijām pirms tās. Šodienas realitāte ierobežo mūsu tikšanās iespējas klātienē, vienlaikus – nodrošinot jaunas iespējas tikties attālināti. Mums nav izvēles un šobrīd ir jādzīvo savādāk, tāpēc apgūstam jaunas iemaņas, izzinām attālinātā darba un mācību iespējas, pielāgojam savu dzīvi. Tas ir komplicēti gan jums, uzņēmuma klienti, gan mums, kuru atbildībā ir rūpes par jūsu īpašumu, tādēļ vēlos teikt visiem sirsnīgu PALDIES!

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” šogad atzīmē desmitgadi. Uzņēmuma sākotnējās izveides mērķi tika daļēji sasniegti, tomēr neskaitāmas uzņēmuma vadības maiņas, ar izrietošu ilgtermiņa attīstības stratēģijas un pēctecības trūkumu ir novedušas stagnācijā un ir zaudētas daudzas iespējas. Mums ir milzīgs klientu skaits, bet neefektīva pārvaldības sistēma un šodienai neatbilstošām tehnoloģijām.

Esmu pārliecināts, ka tuvāko gadu laikā mēs spēsim mainīt uzņēmuma attīstību, transformējoties par modernu un uz klientu orientētu uzņēmumu, kas sniedz kvalitatīvu pakalpojumu.

Mūsu ikdienas uzdevums ir padarīt jūsu dzīvi jūsu mājās ērtu, drošas un izmaksu ziņā efektīvu, lai jūsu ikdiena ir komfortabla un jums par pakalpojumiem nav jāpārmaksā. Jūsu labklājība ir mūsu prioritāte. Esam gandarīti par iespēju būt kopā ar jums!

Gaišu gada nogali un veiksmīgu nākamo gadu vēlot,
SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes priekšsēdētājs
Ronalds Neimanis