Informācijas tālrunis: 8900

Par mājas centralizēto siltumapgādi

2018-04-20

Ņemot vērā mainīgos laika apstākļus – kā arī tuvāko dienu laika prognozi, apkure SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apsaimniekotajām dzīvojamām mājām tiks nodrošināta līdz brīdim, kad iestāsies vienmērīgi silts un sauss laiks. Jau šobrīd gandrīz visās RNP mājās ar centralizēto siltumapgādi, māju automatizētās siltumsistēmas nodrošina samazinātu, āra gaisa temperatūrai atbilstošu apkures režīmu, kas nepieļauj paaugstināta mitruma un drēgnuma veidošanos dzīvokļos. Ņemot vērā laika apstākļu prognozi, līdz mēneša beigām siltumenerģijas nodrošināšana ēku apsildīšanai tiks pārtraukta.

Automatizētā apkures sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām. Automatizētā sistēma nodrošina to, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas, tādējādi arī siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā.

Gadījumā, ja mājas dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu apkures intensitātes režīmu, vai arī noteikt siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, mājas vecākais, biedrība vai dzīvokļu īpašnieku kopība var pieņemt lēmumu un iesniegt to jebkurā no 10 klientu apkalpošanas centriem visā Rīgā.

Ja ir aizdomas, ka automatizētajā apkures sistēmā ir nepilnības, lūgums pieteikt bojājumu PS “Siltumserviss Rīga” pa tālruni 80000610.